Verifying Dmi Pool Data

Witam. Wiem że już istnieją wątki na ten temat na forum, lecz żaden mi nie pomógł. Ostatnio podczas uruchamiania komputera zaczął wyskakiwać komunikat “verifying pool dmi data…” i komp dalej nie rusza. Po zrestartowaniu ustawień biosa poprzez przełożenie zworki komputer uruchomił się normalnie. Szczęście nie trwało długo. Na drugi dzień problem znowu się pojawił. Zrobiłem formata i na nowo wgrałem windowsa. Przez kilka dni było ok, lecz problem wrócił. Dodam jeszcze że po formacie podczas instalacji Adobe Reader wyskoczył “Błąd 1335. The cabinet file ‘Data1.cab’ required for this installation is corrupt and cannot be used. This could indicate a network error, an error reading from the CD-ROM, or a problem with this package.” Gdy próbowałem włączyć skype wyskoczył błąd windowsa i ciągle program zostaje zamknięty. Proszę o szybką pomoc.

  1. Sprawdź taśmę płyta główna -> dysk twardy.

  2. Jak Ci się uda przeskanuj dysk programem HD Tune, daj screen z zakładki Health.

Taśmę sprawdzałem, nawet wymieniałem na inną lecz problem wciąż występuje :confused:

3d8edc6ab1bf1745m.jpg

najpierw spróbowałbym defragmentacji dysku a potem chkdsk gdyż to ewidentnie wina bad sectorów

Ale robiłem skan i hd tune nie wykrył żadnych bad sektorów