Vga-euro problem

Witam,

mam nastepujacy problem:

zakupilem sobie w saturnie kabelek VGA-EURO, podlaczam do laptopa (gf 9600m gt) tv wykrylo jako wyswietlacz analogowy, jednak nie ma obrazu :frowning:

znalazlem podobny watek gdzies nizej na forum, byl tam poruszany temat, ze kabel bez konwertera dziala tylko w jedna strone i to nie taka ktora mnie interesuje… Moj kabel jest tak opisany na pudelku: "kabel SCART wtyk - D-SUB 15 pin wtyk, 5m

do polaczenia urzadzen z wyjsciem scart z projektorami i innymi urzadzeniami z wejsciem D-SUB 15 pin"

ktos w tamtym poscie odpisal:

…Nie można nic zmienić, bo TV nie jest wykrywany przez laptopa - a winą najpewniej jest kabel niewyposażony w konwerter…

czyli moj kabel jest wyposazony w konwerter skoro laptop wykrywa TV jako monitor analogowy?

skoro tak, to w jaki sposob uzyskac obraz na ekranie TV?

w ustawieniach grafy daje 2 monitory(klon), badz tez jeden poziomy, jednak nic nie skutkuje :frowning:

Spróbuj nacisnąć na klaw lapka Fn+F4 lub Fn+F5.

fn + f4 nie pomaga, fn+f5 to hibernacja.

na pudelku po angielsku jest napisane

to connect devices with scart out at devices with 15 pol hdd in e.g. for the connection of dvd players to a projector/beamer.

wynikaloby ze nie ma konwertera, ale skoro tak, to dlaczego komputer wykrywa mi TV jako monitor analogowy, tylko nie ma obrazu?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własnego posta i usunąć błędy.