Video ActiveX.Trojan

Witam!Mam do was wielka prośbę…Mianowicie,dzisiaj zauważyłem,że na moim komputerze pojawił się dziwny program,przez niego windows zaczął wariować,pojawiły się dwie nowe ikony w pasku zadań,informujące o zainfekowaniu komputera,jeśli ktoś wie jak mi pomóc będe bardzo wdzięczny.Usuwanie tego przez dodaj/usun programy nic nie dało ręczne usuwanie,również bez skutków.Z góry dziękuję za odpowiedzi i porady.

Użyj SmitFraudFix wybierz opcji nr 2 , oczywiście w trybie awaryjnym i po tym daj log z HJT - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Tylko ten 1 program wystarczy,aby wywalić trojana z kompa?

A i jeszcze jedno jak ściagne ten program to od razu odpalić tryb awaryjny i wtedy wywalić syf z kompa?

proszę czytaj co napisałem

Nie chce być natrętny,ale zadam jeszcze jedno pytanie.Czy przywracanie systemu nie załatwiło by sprawy?

Spóbować możesz cofnąć system :wink:

Ale jak użyjesz tego narzędzia(SmitFraudFix) powinno być ok, log z HJT wtedy jest do kontroli

Nazwij temat konkretnie.

Przepraszam że tak późno,ale chce wam bardzo serdecznie podziękować,dobrze że są na tym świecie życliwi ludzie,którzy pomagają innym.Użycie programu o którym na początku wspomniał gucio załatwiło sprawę i komp został “wyleczony”.

Pewnie powiecie że spamuje jednak,dla gutek2222 należy się wielki respekt.

PS.Kiedyś wyslę ci 0,5l tylko podaj adres ; dd.

Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam.

Prosiłbym jednak dla pewności, że jest już wszystko w porządku wykonać i wkleić log z ComboFix.