Video DownloadHelper - podgląd postępu ściągania plików

No właśnie: gdzie i jak mogę zobaczyć postęp pobierania plików?

Kliknij w ikonę dodatku i tam pewnie przy wybranym formacie będzie (Full HD, 2k, 4k) a mniejsze pod normalnie przyciskiem pobierania (audio, 144p, 240p, 360p, 480p, 720p)?

Tak obstawiam dla tych bardziej jakościowych, bo niby plik nie jest jakoś bezpośrednio widoczny dla dodatku i pobiera on go jakąś dodatkową aplikacją, którą trzeba doinstalować w systemie (takie cuda przez WebExtension lub zmiany na YouTube z dostępem do plików w wysokiej jakości).

Pobierz sobie dodatek do przeglądarki : Download statusbar. W rozszerzeniach tej którą posiadasz znajdziesz taki. Nie podałeś jaką masz więc szukaj tego co ci powiedziałem.

W ustawieniach możesz wybrać w jaki sposób ma pobierać pliki


Jeśli wybierzesz metodę przez przeglądarkę, to wiadomo gdzie szukać, a jeśli przez wewnętrzny proces dodatku to klikając na ikonę dodatku wyświetli ci się kilka ostatnich pobierań. Jeśli jest ich więcej to klikasz na dole tego okna
Bez%20nazwy

Dzięki za poradę, ale wiem, że pobieranie jest przez program dodatkowy VDH, a tam można tylko wybrać folder docelowy - żadnych danych co do procesu ściągania nie ma.

Ciekawe, że tego nie zauważyłem… Dzięki

Pobieram właśnie przez taki dodatek, ale on tylko ma opcję wyboru folderu docelowego, nic więcej.