Video Hardware Error

Witam.

Zacznę , może od parametrów komputera:

Pentium Quad 4x 2,33

RAM szybki na 1333 8gb

Karta Grafiki ge force 9800 gt 1024 , Gainwarda

Problem dotyczy karty graficznej, a przynajmniej na to wskazują pojawiające się komunikaty . Komputer jest nowy, mam go około dwóch miesięcy , grałem na Nim w Call of Duty 4 , Call of Duty 5, NFS Shift - zawsze na pełnych detalach BEZ PROBLEMÓW. Teraz podczas gry w GTA IV zaczęły dziać się dziwne rzeczy z grafiką komputera. Podczas gry na ekranie pojawiają sie jaskarawe plamy, ekran migocze , gaśnie, grafika wariuje krótko mówiąc . System Vindows Vista Ultimate , wyświetla błąd o treści:

i zamyka grę , czasami restartuje , podobno ( ponieważ nie było mnie w domu , a na komputerze grał siostrzeniec 6 letni, pojawiły sie dźwiękowe komunikaty komputera- pikanie , tak jakby sprzęt był niepodłączony )

W sklepie panowie twierdzą , że gra jest źle napisana , i że to wina gry, że wszyscy mają z Nią kłopoty nawet na komputerach z grafiką 1796mb . Stoję teraz przy wyborem, czy zostawić sobie te grafikę i szukać problemu, albo mogę ją wymienić na nową , tylko że Asusa , co radzicie? Jak sprawdzić czy grafika się sypie , czy to wina gry? Panowie kazali przeinstalować DirectX i sterowniki od grafiki :-/ co nie przyniosło rezultatów , pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

EDIT:

Takie problemy również wystąpiły, ale wtedy to już reset leciał automatycznie :-/ Może ktoś wie o co chodzi, pomóżcie bo nerwy mnie zjadają. Pieniądze na komputer wyłożone a po 2 miesiącach cuda się dzieją:-/ a taki markowy sklep podobno…

Dodane 29.11.2009 (N) 23:18

nikt nie ma pomysłu? :-/ szkoda :frowning: