Video - jak zwiekszyc rozmiar bez rozciagania?

Witam

Pytanie jak w temacie - czyli jak zmienic rozmiar pliku video na wiekszy, ale nie rozciagajac i znieksztalcajac go. Mam pliki w troche nietypowym rozmiarze czyli ok 170x200 px a chcialbym zrobic powiedzmy standard 320x240 px.

W programach graficznych jest taka opcja, ze mozna obrazek poszerzyc doklejajac np z prawej strony 200 pixeli. Czy jest cos podobnego mozliwe w przypadki pliku video ??

Przekonwentruj na format .Avi bo chyba na ten format jest taka rozdziałka

:lol: :x

Oczywiście ,że możesz coś takiego zrobić tylko ,że bez znieształcenia to musisz tam dokleić te brakujące piksele ,które będą po prostu czarnym tłem tylko po co ? zwiększy się rozmiar i będziesz miał obramówke (te brakujące piksele to jakbyś miał obraz w ramce) i to wszystko w pinnacle możesz coś takiego zrobić kiedyś się bawiłem moim zdaniem bez sens.

Można zmienić też normalnie z zniekształceniem to już ma jakiś sens ale nie przy tak dużych wartosciach mało co będzie widać bo obraz się rozjedzie i nieźle zniekształci.Mam pytanko po co tak kombinujesz ?

Kombinuje, bo musze zrobic filmik w rozdzielczosci 320x240 px.

Rozciaganie powoduje duze zniekształcenia, a w zwiazku z tym, ze sa na tych filmikach ludzie, to wygladaja potem jak swoje karykatury :wink:

Wlasnie chcialbym dokleic te brakujace pixele tylko nie wiem za bardzo jakim sposobem.

Moze sprawdze Pinnacle wiec…