Video Kurs Programowania - Turbo Pascal

Witam, chcę zakupić Video Kurs Programowania - Turbo Pascal Link

Co o tym sądzicie ?

Pozdrawiam.

30zł + koszty wysyłki? Dla mnie drogo, szczególnie, że nie ma tam zbyt wielu informacji.

IMHO lepiej te pieniądze wydać na książkę niż na film, gdyż w książce łatwiej jest znaleźć potrzebne informacje.

Nic nie zastąpi praktyki. Jeśli masz już coś kupić to raczej jakieś proste ćwiczenia z Pascala za kilka, kilkanaście zł. Zacznij pisać proste programy aż nabędziesz trochę wprawy, później już pójdzie z górki. Żaden kurs video nie nauczy cię tego co w 2h zrobisz sam od podstaw :slight_smile:

(ps. zamiast Turbo Pascala zacznij od Free Pascala.)

lukjac poleciał tą książkę i zamówiłem

klik

A ja zamówiłem jak radziliście najpierw książkę i jakoś dużo z niej nie zrozumiałem. Video Kurs mi bardziej podszedł do gustu, po tym jak go oglądnąłem od razu zacząłem pisać własne kody. Książki są nudne i mało zrozumiałe w dzisiejszym świecie…

Do tego zamówiłem sobie jeszcze Jave oraz Java - Tworzenie Aplikacji ze strony http://videokurs.pl i tworzę własne aplikacje i to tak od zera, naprawdę Video Kursy są the best! Nie wiem co Wy widzicie w książkach, jedynie co to książki mają plus taki, że jest ich więcej, a zaawansowanych kursów jeszcze nie ma, ale na pewno będą i mam nadzieję że wyprą książki. Chociaż te co oglądnąłem o Javie już omawiają całkiem spory zakres Javy, kupiłem do tego książkę i teoretycznie dużo douczać się już nie musiałem :slight_smile:

No cóż, niektórych czytanie boli, bo jeśli chce się zrozumieć treść, to trzeba jednocześnie myśleć, a to jest trudne, nudne i mało potrzebne w dzisiejszym świecie.

Ech, ta dzisiejsza młodzież :confused:

Również kupiłem kilka takich kursów, wydaje mi się, że jest to całkiem dobra alternatywa dla książek.

Łatwiej się z tego wyciąga wiedzę. Jest to oczywiście moje osobiste zdanie i dla każdego co innego jest dobre.

Taka ciekawostka, przy zakupie 3 kursów za jednym razem, dostałem jakieś kody promocyjne do użycia następnym razem.

Jako, że nie zamierzam używać tego w najbliższym czasie to mogę się podzielić.

Ten promo code daje 10% zniżki na każde zakupy na stronie videokurs.pl . Kod: MVCSAK10.

Napisali, że termin ważności to 3 miesiące, a było to 2 miesiące temu więc radze się spieszyć.