VIDEO KURS Tworzenia Stron WWW w (X}HTML & CSS


(system) #1

Czy ktoś wie gdzie można kupić najtaniej VIDEO KURS Tworzenia Stron WWW w (X}HTML & CSS

(był do kupienia http://www.allegro.pl/item524006436_video_kurs_tworzenia_stron_www_w_x_html_css.htmlznaczy był bo pisze że sprzedaż zakończona).


(Rysiek65) #2

Na tej aukcji (zakończonej) zostało mu parę jeszcze tych kursów.

Napisz do niego lub zadzwoń i się ugadaj z nim. Może wystawi jeszcze raz

na aukcji Allegro.

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=2722517

Tu masz jego dane kontaktowe.


(Blotny) #3

Szczerze powiedziawszy to niewiele z tego się nauczysz. Tzn. na pewno coś będziesz potrafił, ale... Są lepsze kursy, jak sam widzisz niewiele osób skorzystało, więc zastanów się.


(Hack2020) #4

a po co kurs video? :? nie wystarczy kurs on-line http://www.kurshtml.boo.pl?


(Gregory512) #5

Najbardziej skuteczna metoda nauki

Kursy wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jednocześnie możesz obserwować poszczególne czynności w programie, a także słuchać precyzyjnych porad specjalisty. Kursy są tak prowadzone, abyś cały czas mógł je śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów!

Oszczędzaj czas i ucz się kiedy chcesz!

Nauka z kursem to czysta esencja praktycznej wiedzy. Wyobraź sobie, że będziesz mógł opanować techniki pracy z określonym programem w jeden czy dwa wieczory. Na dodatek otrzymasz wiele praktycznych wskazówek, które po obejrzeniu kursu pozwolą Ci od razu zabrać się do pracy! Szkolenie możesz rozpocząć i przerwać kiedy tylko chcesz, co pozwala Ci w pełni efektywnie wykorzystać czas!

Źródło: click!