Video (np. AVI) na stronie dosyć spory problem

Witam, mam taki problem, z którym zauważyłem boryka się spora ilość osób lecz tematy które znalazłem są z 2004-2008 rok a myślę że od tamtego czasu sporo się zmieniło mianowicie chodzi o to że chcę umieścić odtwarzacz na stronie który odtworzy mi pliki video różnych formatów np avi, mov, mpeg, flv, mp4. Co do umieszczenia odtwarzacza i jego działania ogólnie nie ma problemu tyle że działają tylko pliki mp4 i flv. Wrzucałem już kilkanaście odtwarzaczy różnego typu ale w każdym to samo. Z tego co się dowiedziałem trzeba zainstalować biblioteki na serwerze które będą przekodowywały plik do flv. Konwertowanie programami przed wrzuceniem mnie nie interesuje ze względu na to że pliki video nie będą tylko moje ale też innych użytkowników. Chyba że ktoś ma jakiś inny sposób na odtwarzanie różnych formatów video. Dodam że osadzanie Media Playera też mnie nie interesuje. Coś tego typu jak ma chomikuj w odtwarzaczach czy wiele innych stron z filmami online. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

witaj zobacz tutaj http://www.dobreprogramy.pl/VLC-media-p … 13060.html sprawdź

Pisałem o plikach avi czyli plikach video, pliki mp3 mi działają bez najmniejszego problemu, ale zależy mi bardzo także na plikach video z różnymi rozszerzeniami a nie tylko flv i mp4