Video ook i videodownloader - problem

Od jakiegoś czasu nie ściągają mi się filmy z youtube. tzn. ściąga mi się plik o nazwie get_video, którego nie mogę otworzyć flvplayerem. Co robić, abym mógł normalnie ściągać filmy z youtuba?

Osobiście korzystam z rozszeżenia do Firefoxa DownloadHelper. Radzi sobie z większością multimediów i jest możliwość sciągania kilku filmów na raz.

A co do odtwarzacza to odradzam FLVPlayer, czasami wyłączają się jakieś opcje i w niektórych filmach nie dałem rady przewijać, a polecam Media Player Classic, którego nawet instalować nie trzeba, i odtworzy Ci całą masę innych miltimediów(nawet quictimowe i realowe jak masz zainstalowane zewnętrzne programy).

1 primo: Media Player Classic też mi tego nie odtwarza

  1. primo: spróbuje downloadhelpera, czy jak mu tam :wink:

Spróbuj ściagnąć Vdownloaderem

A ja mam problem z zainstalowaniem Photoshopa… Trzeba wpisać podczas rejestracji “numer seryjny”. Gdzie można go znaleźć? A może trzeba tam wpisać jakiś specjalny kod?

Męczę się już kilka dni i… nic. Więc proszę o pomoc :!:

Złączono Posta : 30.04.2007 (Pon) 21:12

Uh, już nie trzeba, numer seryjny znalazłam :smiley: Tylko teraz nie chce się dalej zainstalować! Pokazuje się ramka: Nie odnaleziono pliku [jakieś nazwy plików, których nie ma w moim komputerze]… co robić??

MAM PROBLEM,

używam Firefoxa w wersji 3, czyli tej najnowszej

i mam zainstalowane rozszerzenie DownloadHelper,

ściągnąłem już ponad 200 filmików i pewnego dnia

zauważyłem, że “zniknęła” mi ikonka z górnego paska

przeglądarki. Próbowałem przeinstalowywać, ale nic nie

działa.

Może ktoś miał z Was podobny problem, jeżeli tak,

i jeżeli wiecie jak to naprawić, to proszę o jak

najszybszą odpowiedź.

;-]]

ppm na Pasku narzędzi nawigacyjnych>dostosuj>przeciągnij ikonę DownloadHelper’a w wybrane miejsce

Działa?

Nie do końca, ja tej ikonki wcale NIE MAM!

Obrazek:

img=[http://img381.imageshack.us/img381/8483/brakdownloadhelperij1.jpg]