Vietcong, problem z grą przez LAN


(Huberto094) #1

Mam problem z grą przez LAN w grze Vietcong. Chodzi o to że mam połączone dwa komputery kablem sieciowym. Na jednym, owiele starszym jest XP a na drugim nowym Vista. Grać się da ale tylko jeśli serwer postawi stary komp z XP. W momencie kiedy próbuje postawić serwer na Viście, wywala mnie i sie pojawia napis ,,serwe kicked you out''. Ustawiłem Vietconga jako ,,uruchom jako administrator'' lecz to nie rozwiązało problemu, jeśli ktoś ma jakies pomysły prosze o pomoc. Dodam że gre kupiłem razem z miesięcznikiem ,,PLAY'' więc pirat to nie jest. Za pomoc z góry dziekuje.


(Longhorn2009) #2

Komputery są w tej samej grupie roboczej?

Co do zakupu tej gry to czy nie jest to pirat to nie byłbym pewien...


(Huberto094) #3

Komputery nie są w tej samej grupie roboczej. Na Viście jest to WORKGROUP a na XP GRUPA_ROBOCZA. Mam ustawic w obu komputerach ta samą grupę roboczą? A co do oryginalnośći te płyty to wydaje mi się że ta gra jednak piratem nie jest... :stuck_out_tongue: Ale mnie interesuje to co mam zrobić żeby na Viście mozna było postawić serwer. :stuck_out_tongue:


(Longhorn2009) #4

Ustaw tą samą grupę roboczą i sprawdź czy dalej to samo.


(Huberto094) #5

Ustawiłem na obu komputerach WORKGROUP i nic to nie pomogło. Nadal na Viście mnie wywala zaczym jeszcze się połącze z serwerem. Sadze że ma to jakiś związek z zabezpieczeniami Visty. Chociaż ustawienie ,,uruchom jako administraotr'' oraz uruchomienei w trybie zgodnosci z XP nie pomogło. Jeżeli ma ktos jeszcze jakieś pomoysły, proszę o pomoc.