Vimeo.com odtwarzanie filmów -wideo?

Proszę o wyjaśnienie następującego problemu .

Dlaczego na serwisie vimeo.com w czasie odtwarzania filmy się zatrzymują na sek./odtwarzanie skokowe /.Dotyczy to około 90 %wideo

Natomiast ten sam film-wideo /jeżeli uda mi się go znaleźć / na serwisie You Tube odtwarza się bezbłędnie .

Dzieje się tak na każdej przeglądarce .Mam zaktualizowany windows , zaktualizowane wszystkie wtyczki, zaktualizowane sterowniki ,directX, VLC,wszystkie kodeki

Internet mam z radiówki 2,2 Mb pobieranie 0,5 Mb wysyłanie .

Może brakuje mi jakiegoś sterownika niezbędnego do odtwarzania na vimeo ?

Skoro na tym sprzęcie da się odtwarzać ten sam film na You Tube ,to dlaczego nie mogę tego zrobić na vimeo ?

Bardzo dziękuję za pomoc w rozwiązaniu tego problemu i zrozumieniu występujących komplikacji .

Może w Vimeo masz włączoną jakość HD i procesor/łącze nie wyrabia?

Ostatnio to standard w internecie. Wydaje się, że za mała ilość serwerów, a zbyt dużą ilość użytkowników.

To samo się dzieje z youtube.

Do pgr

Dziękuję za odpowiedz. Powiedz mi jeszcze jak wyłączyć w vimeo HD tak jak sugerujesz ,bo nie widzę takiej opcji ?

O ile jest film taki dostępny w HD to w prawym dolnym rogu (włączone albo wyłączone)

http://prntscr.com/rtc3y

DO pgr

Bardzo Ci dziękuję za pomoc i działa. Super nie wiedziałem ,ze to takie proste .A pytałem sie już wszędzie .

Pozdrawiam .

Problem rozwiazany

Tylko pamiętaj że domyślnie vimeo ma włączone HD a jego wyłączenie pamiętane jest w cookies

Po jakimś czyszczeniu kompa i skasowaniu cookies albo w innej przeglądarce trzeba sobie wyłączać HD (z YouTube nie ma tego problemu)