Virgin Mobile korzysta już ktoś?

13 groszy za minutę połączenia… tanio jakoś :wink: Ale jakoś wolę zostać przy sprawdzonych operatorach zwłaszcza że i tak wszyscy oferują to samo w podobnych cenach…Może gdyby z biegu wprowadzili ofertę na abonament jak play to lepszy debiut by mieli… a a tak to trochę słabo wypada na starcie

Chwalą się najlepszą jakością połączeń, czy faktycznie tak jest :?:

A któraś sieć uważa inaczej;-)?

Co za problem abyś kupił starter i sam przetestował jego działanie.

i opisal to na forum bysmy wszyscy wiedzieli co i jak!

wariant4.th.jpg

Nigdy więcej w życiu już abonamentu!!, właśnie skończyłem z nim w Play i jestem już z VM, Polecam :slight_smile:

Nie ma nigdzie taniej

moze cos wiecej by napisal na ten temat MrAsusrp6

Tu masz wszystko http://virginmobile.pl/

We VM masz 19zł, za 2.5 GB 50 zł. Za 200 minut zapłaci się niecałe 60zł. Wcyhdzoi już 110 zł podczsa gdy Play dla nowych klientów ma

ofertę za 104 zł - internet 2.5 GB, rozmowy, SMS, MMS nolimit.

Zależy kto ile i z czego korzysta.

Ja np. nie wyobrażam sobie jakbym znowu miał ładować co 7-10 dni ładować telefon za 30-50zł, to bez sensu. I jeszcze uważać kiedy pakiet się kończy, potem go aktywować, a jak nie mam środków to doładować konto, jeszcze myśleć ile ja będę rozmawiał (skąd mam wiedzieć?).

Z alternatywnych sprawdzić można njumobile. Sam nie znam do końca oferty. Nie kumam ich debilnych reklam, w których jakoś dziwnie mówi żółta plama (kopia tego

).

W jaki sposób to policzyłeś??

  • 200min x 0,19gr= 38zł nie 60

  • skończy ci się pakiet internet, masz darmowy lejek

  • piszemy tu o ofercie na kartę nie o abonamencie (chyba że źle zrozumiałem Twój post)

  • 6 gr za sms do wszystkich

Za każde doładowanie dostajesz + 50%

Witam, czy ktoś wie jak jest z zasięgiem w Virgin Mobile :?: Zastanawia mnie ta oferta na kartę, jest taniej niż w Play-u.

VM korzysta z nadajników Play, i jest Ok

Można korzystać z nadajników Orange.

Korekta: za 300 minut zapłaci się niecałe 60zł. Policzyłem 0.29 jak w Play a nie 19 VM.

Lejek to wiesz…

Ano.

Nie brałem pod uwagę SMS w tych wyliczeniach. A MMS ile kosztuje?

25 gr

Prawda jest taka, że oferta Virgin jest skierowana do osób mało aktywnych. Brak w niej pakietów obniżających koszty smsa/rozmowy. Przy wydawaniu pow. 30 zł na rozmowy lepiej się opłacają no limitowce.

VM korzysta z sieci Play, Orange i przy przeniesieniu numeru z innej sieci dodatkowo z sieci Plus (nieoficjalnie).

Hmm, przy takiej stawce za rozmowy jakoś nie widzę potrzeby obniżania kosztów :slight_smile:

Ciekawie się zapowiada oferta Vectone Mobile, niedługo będzie ich premiera.

@Adrianoss

Już od października zeszłego roku zapowiadają premierę i jak na razie nic z tego nie wyszło.

Na Fejsie napisali, że już niedługo będą dostępni…https://www.facebook.com/VectoneMobilePolska