Virgin Mobile korzysta już ktoś?

Pytanie jak w temacie dotyczące tego nowego operatora…i jak wrażenia,zasięg itd…

http://virginmobile.pl

Są w Polsce od półtora miwsiąca, a nikt nix nie wie (o dziwo ja też nie). Byłem w kilku kioskach, ale tam nie ma starterów Virgin Mobile (a będą?).

A na umowę na 12 miesięcy nie chcę się wkopywać.

Jedyne co wiem to dobry pakiet internetu.

@GuiiHz

Jak nikt nic nie wie, jak już drugi tydzień puszczają reklamy wizerunkowe w mass mediach?

13 gr za minutę to dobra oferta, jeszcze gdyby mieli zasięg z Plusa (jest Play + Orange) to by było idealnie.

pracuje w teletorium to Startery są w sprzedaży po 8zł,tam musisz szukać

To znaczy, że w kioskach będą startety tgz. PrePaid’y?

(Wtedy przetestowałbym)

GuiiHz na razie jest tylko pre-paid, mix i abonament będą po osiągnięciu miliona klientów - czyli gdzieś za trzy lata.

Starter można zamówić na virginmobile.pl, można wybrać numer srebrny/złoty/platynowy, przesyłka jest darmowa.

Ja ogólnie jestem zadowolony, mam ich kartę jako dodatkową do PLAY. Fajnie, że bonus jest ważny 365dni i jest darmowy pakiet 250mb do końca roku.

Wady - promocja z darmowym internetem jest tylko do końca roku :wink:

Lada chwila wejdzie kolejny Operator ““vectone Mobile””

Do wejścia na polski rynek szykuje się kolejny, międzynarodowy MVNO. Mowa o Vectone, którego oferta podobna jest do Lyca Mobile, czyli z tanimi rozmowami krajowymi i międzynarodowymi

Vectone Mobile w Polsce ma przydzieloną numerację 729 8, 729 9 oraz 739 1. Zamówienie karty SIM ma być darmowe

Vectone Mobile będzie działać w sieci PTC w modelu Full MVNO z kodem 260-36.

http://www.vectonemobile.pl/View/Offers/OffersOverview.aspx

http://www.vectonemobile.pl/

http://www.vectone.com/

" Dostępne Wkrótce"

A więc czekam

Oferta Vectone jest dosyć ciekawa, tylko żeby zaraz nie zakończyli działalności jak to już było w przypadku operatorów wirtualnych…

Dodane 23.10.2012 (Wt) 15:55

Ciekawe kiedy ten Vectone wejdzie dokładnie na Polski rynek :?:

Niedawno zamówiłem starter przez ich stronę (wybrałem sobie numer), po kilku dniach dotarł.

8zł i zaraz doładowałem za 10zł dostałem + 5zł a konto ważne przez rok. Zasięg bez problemu tak samo jak jakość rozmów.

A zasięg mają swój, czy biorą od kogoś innego :?:

Od Play jest zasięg i można jeszcze korzystać z Orange.

Sporo się tego namnożyło w naszym pięknym kraju. Heheh, na przykład Virgin Mobile w UK jest jednym z najdroższych operatorów, ale Vergin Media (internet i telewizja) są tanie, szybkie i wysokiej jakości. Ja osobiście korzystam z Orange już od czterech lat, co dwa lata dostaję telefon za darmo, a abonamentu płacę £36 miesięcznie za nielimitowane minuty do wszystkich, nielimitowane SMSy i nielimitowany internet. 7 listopada kończy mi sie kontrakt, więc dostanę nowego iPhona, zmniejszy mi się abonament a usługi dalej będą nielimitowane. Lyca, Vectone, Lebara, GT Mobile i inne takie też tu są i opłaca się z nich korzystać jak ktoś dzwoni za granicę sporo, wewnątrz połączenia, internet i SMSy sa drogie. Dobra sieć to też O2, ale nie jestem jej fanem, a T-Mobile to w sumie to samo co Orange, połączyli się i teraz nazywają się Everything Everywhere.

Reklama całkiem ciekawa ale mogliby dać info że na stronie można zamówić starter, Richard Branson nawet przyjechał i chce wydać u nas trochę kasy (chyba w ramach reklamy) Ja poczekam jak będzie oferta na abonament :wink:

Ciekawe kiedy ten Vectone wejdzie dokładnie na Polski rynek :?:

Myślę, że będzie podobnie jak z MOBILKING, dużo reklam, a po kilku miesiącach wszystko ucichnie.

Raczej wątpię, że powtórzy się historia MobilKinga.

Gdy się przyjrzysz spółce MNI zauważysz, że większość ich projektów pada jak kafki. Zawsze z tego samego powodu, narobili dziwnych tworów, później się im znudziło i je porzucili. Virgin to zupełnie inny interes i polityka, a co najważniejsze nowatorstwo.

Jestem pewny, że jak się rozkręcą na dobre to zawstydzą Play.

Ee tam, telefonia jest już tak tania, że nie ma znaczenia kto w jakiej sieci ma telefon. Za parę lat będzie tak, że każdy będzie płacił tę samą stawkę abonamentową za wszystkie usługi nielimitowane i nie będzie różnic. A PrePaid czy też Pay As You Go zostaną dla ucznioów i studentów. Nie będzie żadnych MIXów (kto to w ogóle wymyślił?), nikt nie będzie patrzył na to ile minuta kosztuje i czy ma zasięg w jakiejś pipidówie, bo on tam będzie.

Tylko że Mobilking dostał bana na reklamy, to też ich shamowało.

Najpierw faktycznie mieli stawki dużo niższe, de facto jedną stawkę. Zero kampanii reklamowych w późniejszym okresie zrobiło swoje.

Virgin to nie jest byle jaka sieć, nie jest to chyba operator wirtualny jak ś.p. Mobilking.

wariant4.th.jpg

©pejcz.pl