Virtual DJ 2021

Cześć . Pobrałem program Virtual DJ 2021 . Po 10 min użytkowania ucina dzwięk i wyskakuje informacja o kupnie pakietu za 99 zł . Czy jest możliwość ominięcia jakoś tego a jeśli nie to czy ten pakiet jest na stałe czy z jakimś limitem czasowym ? Dziękuję z góry za info i przepraszam , że jest to pytanie na kategorii sprzęt komputerowy ale innego nie mogłem znaleść .

Może to Ci pomoże

VirtualDj jest BEZPŁATNY do użytku domowego z myszą i klawiaturą i to się nie zmieniło. Jednakże: NIE MOŻESZ używać zaawansowanej konfiguracji audio bez licencji. Jeśli po prostu użyjesz „Master & Headphones”, to nie zatrzyma się po 10 minutach.

Jeżeli chcesz kupić, to są dwie opcje.

  1. Miesięczna opłata $19
  2. Licencja wieczysta $299

Na dole strony https://www.virtualdj.com/products/virtualdj/price.html jest tabelka z porównaniem, co jest za darmo i co która licencja oferuje.

Kurde szkoda , że 99 zł tylko miesiąc . A o co chodzi z Master & Headphones to jakaś opcja w ustawieniach Virtual DJ ?

Poczytaj dokładnie stronę, którą wysłałem, tam jest kilka opcji. Home Plus kosztuje $49 albo $99 i to jest licencja wieczysta (nie mam pojęcia dlaczego $49 albo $99). Wersja Pro kosztuje 19/miesięcznie albo $299 wieczysta.

Niestety nie wiem o co chodzi z Master & Headphones. Trochę to wygląda, jak byś użył jakiejś opcji, która jest tylko w wersji płatnej. Proponuję zapytać na ich forum - z tego co widzę to jest całkiem aktywne.

Może spróbuj też założyć u nich konto i zalogować się na nie w programie. To dotyczy płatnych licencji, ale może na darmową też ma jakiś wpływ - zgaduję.

OK Dzięki

Po kombinowałem z ustawieniami audio a dokładnie z tym Master & Headphones i jest sukces . Virtual DJ już się nie wyłącza . Dziękuję Bradlee za pomoc .