Virtual DJ error 16 i 24

(Toxek) #1

Sciągnąłem sobie najnowszego wirtual Dj'a. Wszystko fajnie, programik mega ale po minucie gdzieś tak wyłącza mi się i pisze: "Protection error 16." I nie wiem co zrobić, ściągnołem jeszcze kilka razy ciągle to samo. Pomóżcie! ;(

(Koszal No 1) #2

Skąd ściągnąłeś?

(Toxek) #3

No jak to gdzie? Na dobrychprogramach... Masakra, jest mi to bardzo potrzebne. Proszę o rychłą pomoc.

(sdar) #4

Toxek , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

(Guig2004) #5

"Protection error 16" - to mi wygląda na ewidentą próbę złamania zabezpieczeń programu...

Dla potwierdzenia cytat z oryginalnego forum tego programu:

"Your problem comes from the cracked version you have installed before...You can't find an answer for your problem here."

(Toxek) #6

Ludzie, ja naprawdę nie potrzebujej wyjaśnień. Jest mi ten program strasznie potrzebny i nie interesuje mnie co to znaczy, chcę tylko żebyście powiedzieli jak to zlikwidować.!

(Gcrn190) #7

Zrób reinstalację programu (ściągnij go ze strony domowej), poszukaj resztek po wcześniejszych wersjach (o ile były).

(Toxek) #8

Zrobiłem to już kilkanaście razy... A najlepsze jest to że czas leci w tym trialowym a po minucie sie wyłącza... Chodzi mi o czas do końca licencji.

(eyeti) #9

Zakup legalnie pełną wersję to będzie wszystko w 100% działać....

(Toxek) #10

Kurcze, czy po prostu nie możecie napisać jak to zlikwidować? Napewno jakoś się da...? [-o<

-- Dodane 03.10.2009 (So) 12:26 --

Pomocy!... ;(

-- Dodane 03.10.2009 (So) 12:30 --

Na 2 komputerze wszystko działa. ;( A mi jest to potrzebne na laptopie ;/