Virtual DJ error 16 i 24

Sciągnąłem sobie najnowszego wirtual Dj’a. Wszystko fajnie, programik mega ale po minucie gdzieś tak wyłącza mi się i pisze: “Protection error 16.” I nie wiem co zrobić, ściągnołem jeszcze kilka razy ciągle to samo. Pomóżcie! ;(

Skąd ściągnąłeś?

No jak to gdzie? Na dobrychprogramach… Masakra, jest mi to bardzo potrzebne. Proszę o rychłą pomoc.

Toxek , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

“Protection error 16” - to mi wygląda na ewidentą próbę złamania zabezpieczeń programu…

Dla potwierdzenia cytat z oryginalnego forum tego programu:

“Your problem comes from the cracked version you have installed before…You can’t find an answer for your problem here.”

Ludzie, ja naprawdę nie potrzebujej wyjaśnień. Jest mi ten program strasznie potrzebny i nie interesuje mnie co to znaczy, chcę tylko żebyście powiedzieli jak to zlikwidować.!

Zrób reinstalację programu (ściągnij go ze strony domowej), poszukaj resztek po wcześniejszych wersjach (o ile były).

Zrobiłem to już kilkanaście razy… A najlepsze jest to że czas leci w tym trialowym a po minucie sie wyłącza… Chodzi mi o czas do końca licencji.

Zakup legalnie pełną wersję to będzie wszystko w 100% działać…

Kurcze, czy po prostu nie możecie napisać jak to zlikwidować? Napewno jakoś się da…? ![-o<

Dodane 03.10.2009 (So) 12:26

Pomocy!.. ;(

Dodane 03.10.2009 (So) 12:30

Na 2 komputerze wszystko działa. ;( A mi jest to potrzebne na laptopie ;/