Virtual PC 2007 kilka pytań

Siema chciałbym robić wideosy o fałszywych opragramowaniach i jak je usunąć i więc mam pytanie:

1.Na jakim systemie mogę zatestować

2.Jak go zainstalować

3.Jakie ma wymagania

4.MUSI TO BYĆ WINDOWS!

Jaki to ma związek z programowaniem (dział)?

1, 2, 3 => zazwyczaj takie dane można (samodzielnie!) znaleźć na stronie producenta : http://www.microsoft.com/windows/produc … fault.mspx

4 => Od kiedy w języku polskim pisze się całe zdanie z dużych liter, a do tego pytanie kończy się wykrzyknikiem? Odnośnie czego ma się odnosić “Musi to być Windows?”?

Jeśli chodzi o system gospodarza, to “It runs on Windows Vista Business, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Ultimate, Windows XP Professional, or Windows XP Tablet PC Edition, Windows Vista SP1 (Enterprise, Business, Ultimate), Windows XP SP3.”

Czyli tak, zainstalujesz VirtualPC tylko na Windowsie.

ale ja mam windowsa więc chce na nim zainstalować takiego windowsa co będzie działać

Że co byś chciał robić?

Weź może najpierw popracuj nad umiejętnością jasnego i precyzyjnego formułowania myśli w zdania. I swoją interpunkcją (choć ciężko raczej pracować nad czymś, czego w ogóle nie ma…).

Virtual PC możesz zainstalować na Windowsie, który masz zainstalowany na komputerze. Instaluje się jak zwykły program. Następnie możesz w nim stworzyć maszynę wirtualną, przydzielić jej rozmiar pamięć RAM (będzie korzystała z części pamięci Twojego kompa), rozmiar i liczbę wirtualnych dysków twardych (w rzeczywistości będą to pliki na dysku Twojego komputera) i jeszcze kilka innych opcji. Potem uruchamiasz taką maszynę, instalujesz na niej innego Windowsa (bo z obsługą innych systemów raczej są kłopoty) i później możesz z niego korzystać.