Virtual PC 2007 - Problem z Win98 SE

Witam. Mam problem z instalacją systemu Windows 98 Second Edition PL na Virtual PC 2007. Maszyna wirtualna jest w pełni skonfigurowana, problem występuje zawsze w 70% kopiowania plików na dysk - pojawia się błąd:

"Instalator nie może skopiować wszystkich plików z dysku

CD systemu Windows 98. Przetrzyj ten dysk miękką szmatką

i ponownie włóż go do stacji CD-ROM, a następnie kliknij

przycisk OK. Jeśli komunikat ten pojawi się ponownie,

przeczytaj paragraf poświęcony błędom plików CAB w pliku

Setup.txt. Plik ten znajduje się w katalogu Win98 na dysku

CD systemu Windows 98"

Wszystkie pliki CAB są poprawne, instalka jest świeżo pobrana z MSDNa którego jestem subskrybentem. Wyłączyłem funkcję BusMastering w BIOSie, lecz nie pomogło. Czy może ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Ja instalowałem pod VPC 2004 i nie było problemów. Może to rzeczywiście problem z tym dyskiem? To dosyć duży plik i czasami może być problem z pobraniem lub wypaleniem.

A propos, potrzebny będzie sterownik do karty dźwiękowej ze strony Creative. Z tego co pamiętam to był do karty Ensonic PCI, plik epw9xup.exe o rozmiarze 975kB, ale pamięć może mnie mylić.

Zainstalowałem sobie jednak Windows 2000 Pro. Wszystko działa super, jednak jest problem z dźwiękiem, a wszystkie sterowniki jakie znalazłem gryzły się z tym Windowsem (były pod 98). Czy da się jakoś sprawić, żeby dźwięk był poprawnie emulowany?