VirtualGirl HD problem z odinstalowaniem

Dla sprawdzenia z czystej ciekawości zainstalowałem sobie ten programik, jednak już po 5 minutach testowania go stwierdziłem że nie jest warty instalowania i postanowiłem go odinstalować. I tu właśnie zaczął się problem, gdy chciałem go odinstalować było napisane że program jest już odinstalowany i jedynie mogę usunąć go listy dodaj/usuń. Program oczywiście był i działał, więc postanowiłem odinstalować go Revo Uninstaller Pro, usunąłem folder i wszystkie pozostałości, wyczyściłem rejestr a po uruchomieniu ponownie program dalej się włącza. Teraz już nie działa tak jak powinien i widać że jest ewidentnie “popsuty” ale ikonka na pasku wciąż jest, oraz proces w menadżerze także. Wie ktoś jak sprawnie i ostatecznie się tego pozbyć?

Zainstaluj z powrotem, a następnie odinstaluj według ścieżki: Start > Wszystkie Programy > VirtuaGirl > Uninstall. Taka jest rada w samym programie. Można też po tej czynności przywrócić system do tyłu, na czas przed zainstalowaniem pierwszej wersji.

Jak po zainstalowaniu klikam uninstall to piszę po że program jest już odinstalowany mimo że wszystko działa.