Virtualny dysk z zabezpieczeniem typu SecuRom 7

Witam

Kupiłem grę Need For Speed Prostreet

płyta dvd i ma zabezpieczenie Securom 7.00.00.1257

chce zrobić z tej gry wirtualny dysk i muszę zrobić obraz ale niestety nie działa mi to na Alcoholu 120% a w Nero to nawet nie wspomnę i jak mam obejść to zabezpieczenie? bo zgodnie z prawem polskim mam prawo zrobić sobie kopie zapasową jeśli ta by mi się zniszczyła.

jeśli nie ten dział to proszę o przeniesienie

http://pl.wikipedia.org/wiki/SecuROM troche teorii… “Uwaga! Poniższy tekst ma wyłącznie charakter dydaktyczny. Pod żadnym pozorem nie wolno wykorzystywać zawartych tu informacji do celów niezgodnych z prawem.” Ja jak napisane w tekscie :stuck_out_tongue:

przeczytałem to i próbowałem tym alcoholem 120%

według tego artykułu to zostało mi grzebanie w rejestrze ale fajna perspektywa

jest DVD i SecuRom 7 i jest duży problem heh czytałem na necie żeby wyłączać dyski optyczne z zasilacza to nie jest dla mnie dobre rozwiązanie i zbyt ryzykowne

nie po to kupowałem grę żeby sobie teraz szukać cracków bo to odpada a jeśli chodzi o mini obrazy DVD to ciekawa rzecz i nie wiem jakim programem to się robi ?;-/

w Alkoholu opcje odczytu dajesz na “Securom *NEW” i podobnie jest podczas nagrywania cd’ka

to nic nie daje bo już to sprawdziłem ;-0 coś mi się zdaje że będę musiał grać z płytą

Poczytaj