VIRUS ALERT na jednym z profili XP

Cześć,

na jednym z profili mojego komputera (o dziwo tylko na jednym, albo na razie tylko na jednym) pojawił się wirus uniemożliwiający pracę. Objawia się napisem VIRUS ALERT na pasku zadań obok zegara i podmienioną tapetą.

Oto log z Hijack This:

http://www.wklej.org/id/85630/

Czy dałoby się coś z tym zrobić? Będę wielce wdzięczny! :slight_smile:

P.S. i jeszcze jedno. próbowałem zainstalować program antywirusowy. niedawno miałem na komputerze AVG i go odinstalowałem. Przed chwilą próbowałem zainstalować kasperskyego, ale podczas instalacji kazał mi odinstalować AVG, którego… już dawno nie mam a CCleaner nie pokazuje, że gdzieś został jeszcze śmieć po tamtym programie… co z tym można zrobić?

Użyj TEGO do deinstalacji pozostałości po AVG i instaluj Kasperskego.

dzięki. udało się odinstalować i zainstalować kasperskyego. był jakiś koń trojański. trochę tylko boję się uruchamiać ten drugi profil, na którym był VIRUS ALERT. Mój log niczego złego nie pokazuje?

Dodane 04.05.2009 (Pn) 16:08

po przeskanowaniu komputera kasperskym uruchomiłem profil, na którym widać było działalność wirusa i niestety sytuacja pozostaje bez zmian - nadal jest tam to samo - podmieniona tapeta, VIRUS ALERT na pasku zadań, zablokowany manager zadań, brak mozliwości utuchomienia programów, panelu sterowania itp z menu. O dziwo na drugim profilu wszystko dział bez zarzutu. Czy mogę liczyć na pomoc w tym temacie?

Wykonaj skan Dr. Web CureIt