Virus na orginalnej płycie?

Cześć wszystkim powiedzcie mi jakim cudem miałem virusa na orginalnęj płycie.

A może odwrotnie , moze miałeś “uśpionego” wirusa na kompie który właśnie czekał na tą jedyną płyte a zwłaszcza na jej zawartość , a najprawdopodobnie to fałszywy alarm wywołany przez antywirusa.

Jeśli nie był to fałszywy alarm, to jest pewne prawdopodobieństwo że producent płyty przez nieuwagę nagrał zainfekowane treści. Nie wiem o jakiego rodzaju materiał na płycie chodzi, ale wiele czasopism komputerowych etc., by nie ponosić konsekwencji dodają w opisie płyty - przeskanowane aktualnym na dzień wydania płyty oprogramowaniem antywirusowym. Ale nie mają pewności że nie nagrali już wirusa, o którym świat usłyszy za dwa dni jak wyjdzie szczepionka.

ale jaka płyta i jaki antyvirus?!

Zdarza się.Ja spotkałem się z wirusem na płycie dołączonej do gazety.

U mnie wystąpił po zainstalowaniu z oryginalnej płyty Drukarki Hp.

Więc chyba zdarza się tak.

Hehe, mi Norton wykrywa wirusa w pliku setup.exe na oryginalnej płycie Codename Panzers Złota Edycja . Na szczęście ten plik uruchamia tylko menu startowe płyty.

Zastanów się jakim cudem ktoś może udzielić Ci sensownej odpowiedzi.

No bo po co, podawać tak mało istotne informacje jak: nazwa stosowanego programu AV, nazwa wykrytego zagrożenia, nazwa pliku, w którym wykryto infekcję.

Bez tych informacji, to możesz powróżyć sobie z fusów.

Barnaba-dobrze mówi =D> mi w grze Splinter cell chaos theory -program AVG antywirus wykrył trojana i nie pozwolił na uruchomienie instalacji gry, która jest zabezpieczona StarForce-ale producent sam dodał’‘kraka’'w postaci pliku exe-bo gra nie wymaga płyty w napędzie :lol: Nie używam już tego antywira-wolę Avasta, który też jest wrażliwy na różne rzeczy-ale na tę grę nie ‘‘krzyczy’’.

onimusza666 , a słyszał ty kiedy o dodawaniu programów do wykluczeń w AV? :smiley:

Coś Ty jest coś takiego :shock: :stuck_out_tongue:

Albo piszecie na temat albo w ogóle OT’y out

Najprawdopodobniej nie masz wirusa tylko avasta.

Witam mam problem, otoz rozchodzi sie o to ze mam orginalna plytke z gra wczesniej instalowalem ja bez zadnych problemow i wczystko bylo oki. Ale wczoraj chcialem ja zainstalowac ponownie i Anyt virus (AVG) po wlozeniu plytki do napedu wykryw mi trojan (F:/Autorun.exe wirus- Koń Trojański Generic AOTQ) skanowalem kompa i niewykazalo mi zadnego wira co robic???

dziekuje za odpowiedz.

Nic nie robić tylko zainstalować grę :lol: AVG pewnie na to nie pozwoli-spróbuj go wyłączyć , nie wiem czy coś to da-ja po prostu zamieniłem go na Avasta :stuck_out_tongue:

kaka5157 , Otwórz zawartość płyty i zainstaluj grę z pliku setup.exe lub podobnie, a z Autorun.exe daj se spokój.