Vista 3x aktywowana

Witam,mam mały problem otóż aktywowałem swoją Viste Home Basic już 3 razy… A jak wiadomo tylko 3 razy można aktywować. Czy M$ zrozumie i da nowy klucz czy będą potem różne ceregiele ? Jeżeli ktoś już miał taką przygode to piszcie to i jak :wink:

PZDR

Nie ma czegoś takiego jak aktywacja trzy krotna.Ja swoją Viste już aktywowałem z 10 razy i nie było nigdy problemu (oczywiście oneline,nie telefonicznie).Dziś się przygotowuję do kolejnej reinstalki.

No,ale ja mam OEM i tylko 3x da się aktywować za 4 razem nie przyjmuje klucza

Ja już aktywowałem 6 razy i nie było problemu też mam OEM. Napewno wszystko poprawnie wpisujesz.

Hmm… to nie wiem ,to nic jutro próbuje,ale gdy ostatnio próbowałem aktywować to się nie dało … Okaże się po formacie na Viste.

Jeżeli nie można aktywować przez internet bo być może wyczerpał się limit aktywacji internetowych, to zawsze można system aktywować telefonicznie i po kłopocie.

U mnie było to samo skończył się limit aktywacji internetowych to to zawsze bezproblemowo dokonuje aktywacji telefonicznej.

Też korzystam z Windows Visty na licencji OEM

No to się cieszę już raz aktywowałem przez telefon jak neta nie miałem i poszło gładko tylko wtedy aktywowałem po raz pierwszy :wink: Dobrze dziękuje wszystkim za odpowiedzi .

Nie ma czegoś takiego jak maksymalna ilość aktywacji, przynajmniej nie oficjalnie. Jak się przez internet nie aktywuje, to można przez telefon.

Są natomiast jakieś limity zmian sprzętu, po przekroczeniu których domaga się aktywacji.