Vista 64 bit - gry

Czy na moim sprzęcie : MSI K9N Neo V2

AMD Athlon 64 X2 Dual 6000+

Geforce 8800GT

2 GB RAM

Modecom FeeL III 500W

gry typu GTA IV . COD 5 , Crysis etc. na Windows Vista 64 dużo stracą wydajnosci . Czy sie opłaca instalwoac ten system ?

max 6 % spadek wydajności

W jaki sposób to wyliczyłeś?

Na własnych doświadczeniach.

:lol: Nieźle

CoD 5 znikowo, Crysis będzie lepiej działał (obsługa 64 bit) ale na DX 10 słabiej.

GTA IV będzie miało spadek i to całkiem nieźły. Wiem bo u siebie widze, na XP chodzi dużo lepiej. Śmiem nawet twierdzić, że przed patchem 1.0.2 było jeszcze lepiej.

A co do kompa - lepiej wymień zasilacz. Chyba, że lubisz mieć wysokie temperatury, nie stabilne napięcia i spalone podzespoły :wink:

Powiem tylko tyle. Vista X64 + SP1 + wszystkie poprawki (ewentualnie SP2 beta) i najnowsze dostępne sterowniki NVIDIA i gry śmigają bez żadnej straty wydajność (a nawet z większą wydajnością). Przynajmniej tak jest u mnie. Co do Crysisa to na DX10 nie będzie działać lepiej, ale o wiele gorzej. W Crysisa polecam grać na DX9 z hackiem na ustawienia Very High. Grafika nie różni się wtedy niczym od DX10 (może poza paroma szczegółami).

Seria III jest udana więc nie masz co się martwić, zasilacz jest dobry.

Feel udany? Chyba coś przeoczyłem.

Feel zawsze pozostanie szrotem.

Volcano, MC - ok. Ale nie Feel. Najtańsze zasilacze sprzedawane razem z obudową, źle trzymające napięcia itd itp.

Mylisz z serią II, wtedy mógłbym się zgodzić, ale nie III.

A czym się różnią? Naklejką?

wersją