Vista 64 bit - gry

(Vego Remas) #1

Czy na moim sprzęcie : MSI K9N Neo V2

AMD Athlon 64 X2 Dual 6000+

Geforce 8800GT

2 GB RAM

Modecom FeeL III 500W

gry typu GTA IV . COD 5 , Crysis etc. na Windows Vista 64 dużo stracą wydajnosci . Czy sie opłaca instalwoac ten system ?

(Norbert Karwowski) #2

max 6 % spadek wydajności

(JesperKyd) #3

W jaki sposób to wyliczyłeś?

(Norbert Karwowski) #4

Na własnych doświadczeniach.

(Nethalythic) #5

:lol: Nieźle

CoD 5 znikowo, Crysis będzie lepiej działał (obsługa 64 bit) ale na DX 10 słabiej.

GTA IV będzie miało spadek i to całkiem nieźły. Wiem bo u siebie widze, na XP chodzi dużo lepiej. Śmiem nawet twierdzić, że przed patchem 1.0.2 było jeszcze lepiej.

A co do kompa - lepiej wymień zasilacz. Chyba, że lubisz mieć wysokie temperatury, nie stabilne napięcia i spalone podzespoły :wink:

(Egonek001) #6

Powiem tylko tyle. Vista X64 + SP1 + wszystkie poprawki (ewentualnie SP2 beta) i najnowsze dostępne sterowniki NVIDIA i gry śmigają bez żadnej straty wydajność (a nawet z większą wydajnością). Przynajmniej tak jest u mnie. Co do Crysisa to na DX10 nie będzie działać lepiej, ale o wiele gorzej. W Crysisa polecam grać na DX9 z hackiem na ustawienia Very High. Grafika nie różni się wtedy niczym od DX10 (może poza paroma szczegółami).

(Norbert Karwowski) #7

Seria III jest udana więc nie masz co się martwić, zasilacz jest dobry.

(Nethalythic) #8

Feel udany? Chyba coś przeoczyłem.

Feel zawsze pozostanie szrotem.

Volcano, MC - ok. Ale nie Feel. Najtańsze zasilacze sprzedawane razem z obudową, źle trzymające napięcia itd itp.

(Norbert Karwowski) #9

Mylisz z serią II, wtedy mógłbym się zgodzić, ale nie III.

(Mandrasik17) #10

A czym się różnią? Naklejką?

(Norbert Karwowski) #11

wersją