Vista 64Bit, Karta graficzna, system jej nie wykrywa

Witam. 8) smilies/cool.gif

Wczoraj zainstalowałem sobie Viste 64bit. Wszystko przebiegło pięknie póki nie przyszedł czas na sterowniki.

Chodzi mi tu o sterowniki do karty graficznej geforce 9600gt. Po zainstalowaniu sterowników przed samym końcem wyskoczył komunikat: The service Nvsvc was not successfull start., cos tam ze trza uruchomić komputer. Po uruchomieniu komputera i zalogowaniu się na użytkownika monitor nagle stracił sygnał. ;/ Więc wlazłem na tryb awaryjny i usunołem sterowniki.

System całkowicie nie wykrywa karty graficznej, wykrywa jako standarowa karta graficzna AGP czy coś.

Instalowałem najnowsze sterowniki jak i starsze ale wszędzie to samo ;/

Ludzie pomóżcie i zależy mi na czasie.

Z góry dzięki

A zainstalowałeś sterowniki pod płyte główną, instaluje stery pobrane z neta czy z plytki dołączonej do grafy?

Instaluj najpierw sterowniki od chipsetu płyty głównej, potem audio, sieciówka, grafika itp. itd.

Instalowałem już, przeinstalowałem system więc spróbuje jeszcze raz. Zaraz dam odpowiedź

Dodane 27.01.2009 (Wt) 19:10

Tak jak myślałem po zainstalowaniu sterowników od płyty głównej jest ten sam problem i nie mogę sobie z nim poradzić.

Czekam na dalsze propozycje bo nigdzie w internecie nie znalazłem odpowiedzi

Dodane 28.01.2009 (Śr) 8:12

Dlaczego jak chce zainstalować sterowniki przez normalny setup to na końcu pisze ze instalacja się nie powiodła i jest ten error z nvsvc <- czy to może być przyczyna konfliktu?

moze to być troche dziwne/głupie pytanie ale:

instalujesz sterowniki na system 64bit czy zwykle sterowniki 32bit’owe ;D

Napewno 64bity, ale gdy instaluje viste 32 bity jest to samo wiec to chyba nie wina 64 bitowej visty ;/ wziołem automatyczna instalacja sterowników z neta i pisało że instalacja zakończona pomyślnie, tylko że po restarcie monitor zgasł, więc wróciłem do xp’ka ale nadal nie wiem co było tego przyczyną…

przed instalacja Visty miales Xp ??

działało wszystko dobrze ??

czy przed instalacja Visty karta graficzna lub płyta główna była nowo kupiona ??

Miałem Xp’ka teraz też mam i wszystko jest dobrze tylko jak wgram viste to system nie wykrywa karty graficznej a jak wgram stery to po włączeniu kompa system ją widzi po czym gaśnie monitor ;/ a na xp’ku wszystkie gry chodzą więc nie wiem o co chodzi :?

Ściągnij te sterowniki i spróbuj zainstalować: http://pl.download.nvidia.com/Windows/1 … l_whql.exe

Pozdrawiam

Już instalowałem te i inne wersje to samo :frowning: