Vista a alcochol

vistaodrzuca mi alcochola czemu? czy ewentualnie moglbym zastapic alcochola jakims innym programem ktory vista by akceptowala j co to jest to aero gdzie to pobrac

tak, najnowsze nero :slight_smile:

a jaka masz karte graficzną ?

Alcohol’u nie da się zastąpić. Polska Vista toleruje Alcohol :mrgreen:

Wczoraj instalowałem Alcohola 120 % i Vista posypała się jak domek z kart. Ledwo co uratowałem się przed formatem :smiley:

Żartujesz? Ja też bawiłem się wczoraj Alcoholem 120% (Vista Home Premium 32) - zainstalował się poprawnie, utworzył 6 napędów virtualnych, montuje odbrazy z poziomu systemu.

Czyli działa poprawnie (przynajmniej u mnie).

Pozdrawiam

przemo290780 Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.

Z TYMI ZNAKAMI TO NAPEWNO SIĘ ZASTOSUJĘ MAM POLSKĄ VISTĘ BISNESS I NIE ALCOCHOLA MI NIE TOLERUJE A CZY MOŻE MI KTOŚ WYTŁUMACZYĆ TO AERO PROSZĘ POZA TYM PRZED EWENTUALNYM UAKTUALNIENIEM XP DO VISTY SYSTEM KAZAŁ MIWYRZUCIĆ WLAŚNIE ALCOCHOLA,NERO I KASPERSKIEGO PONIEWAŻ NIE SĄ ONE ZGODNE Z ISTĄ MOJA KARTA GRAFICZNA TO MOBILE INTEL 915GM/GMS,910GML EXPRESS CHIPSET FAMILY 128 MBRAM PROCESOR 1.73 GHZ 1GB RAM 100 GB HDD