Vista a gracze

A co ma do tego Maciek_27? Ja tylko odnoszę się do tego co Ty pisałeś. Poza tym dla mnie 55 klatek/s w NFS Carbon to jest dużo, ja na Viście mam 19.

Nie oszukujmy się - na Viście mając 1GB RAM gra nie będzie czystą przyjemnością. Minimalne minimum do gier to 768 MB, 1,5 GB da nam w miarę komfort 2+ GB da nam już optymalne warunki na aktualne gry, o ile gra zechce współpracować z Vistą i z “niedorobionymi” sterownikami :D. Wiem z własnych doświadczeń :smiley:

A co do sterowników. Używam najnowszej udostępnionej bety i działa wszystko trochę szybciej niż ostatnie oficjalne WHQL :smiley:

Według Ciebie to jest mało? 512 to jest dla Ciebie mało?

może u mnie słaby jest procek ale przynajmniej pes6 nie powinno sie ciąc :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 18.03.2007 (Nie) 0:10

A sterowniki to juz w ogóle (o nich juz nawet nie mówie)

To, że on ma dwurdzeniowca i gf 8800GTX… NFS ma u niego ścinki :slight_smile: Mój post to była odpowiedź dla Maćka :stuck_out_tongue: Co do ramu - nie przesadajcie. Potrzeba tylko 256mb więcej niż w XP. Przykładowo - gra wymaga 768mb ram, pod Vistą 768mb.

Co? :? Kolega gra w battlefielda najnowszego na P4 3,0ghz, 1gb ram oraz geforcie 6800GS, gra działa bardzo dobrze.

hahaha ale sie uśmiałem !!

U mnie NFS CARBON działą na max detalach bez zacięcia.