Vista a pliki dll

Witam serdecznie. Niedawno kupiłem sobie oczywiście oryginalną wersję Windows Vista Home Basic 32bit.

Niestety nie mogę odpalić gier/programów: mianowicie CS’a Sourca: pojawia się informacja o błędzie

m. in nazwa modułu z błędem: scenefilecasche.dll, natomiast jesli chcę odpalić program “SolidWorks”

to pojawia się taki sam komunikat tyle ze z innymi plikami(szczegóły na screenshotach ponizej).

Owych plików nie posiadam na dysku( a przynajmniej wyszukiwarka ich nieznajduje)

Zainstalowałem sobie najnowsze sterowniki nVidi (odpowiednie dla mojej kry) - "100.65_winvista_32bit_

international" oraz najnowszego DirectX-a -“directx_feb2007_redist”, a takze zainstalowałem aktualizacje

Windows jednak problem pozostaje. Uprzejmie proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Ote wspomniane wcześniej screenshooty:

KLIK 1 + KLIK 2 + KLIK 3

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc??

Sróbuj z trybem zgodności z windows XP pliki hl2.exe, sldwork.exe. Jesli nie to zainstalój najnowszy sterownik 101.41_winvista_32bit_english.exe. Jesli to nie pomoze to reinstal, cieżka sprawa. Ale to wyglada ze coś z sterownikami. Odinstaluj sterownik od nvidii i spróbuj na standardowym sterowniku od microsoftu i zrób update to Ci powinien pobrać ster do grafiki od microsoftu. Ale wtedy mozliwe ze bedziesz mósiał od nowa instalować gierke.

Hmm Dzięki Martin!! W Solid Worksie należało ustawić tryb zodności z Windowsem NT 4.0, no a jeśli chodzi o CT to chyba to jest wina sterów, bo przed zainstalowaniem “100.65” Cs śmigał, tylko że niewyglądał najlepiej:) no ale z tym już sobie poradzę…uratował mnie Twój pomysł ze zgodnością systemu… jeszcze raz dzięki!!