Vista a problem z ładowaniem pulpitu

Witam serdecznie cho nie do końca ze względu na viste z która ostatnio toczę bój o pulpit. Otóż może z mojej winy przy logowaniu wyskakuje mi całkowicie nowy pulpit i informacja że pulpit nie został do końca załadowany cokolwiek to znaczy nie mam dostępu do starego pulpitu i nie wiem co mam z tym począć. Na lapie mam tylko jedno konto jako administrator i najbardziej denerwujące sa komunikaty abym skontaktował sie z administratorem po prostu łapy opadają. Proszę o pomoc za co serdeczne dzięki

a nazwa konta przy logowaniu jest stara?

jeśli tak czy nie to spróbuj zrobić nowe konto z uprawnieniami admina.

jak chcesz się dostać na pliki starego kompa wystarczy wejść do c:\users\użytkownik (użytkownik - twoja nazwa użytkownika) > wprowadzasz twoje hasło i czekasz (może to długo trwać) > jeśli na nowym koncie pulpit jest cały czas ten sam to przenosisz pliki na nowe konto, usuwasz stare i już :).

Zrobiłem tak że kilkakrotnie (3 ) razy wyłączyłem i przy następnym włączeniu wreszcie wskoczył stary pulpit. Jak ? nie mam zielonego pojęcia. Na necie znalazłem opis pulpitu tymczasowego i jakiejś korekcji ale jakoś tak zagmatwane że dałem sobie spokój. Póki co pracuje ale co by nie mówić coraz bardziej chce 7 ki

czyli problem rozwiązany?

od tamtego czasu wyskakuję cały czas stary pulpit?

W dalszym ciągu przy logowaniu wyskakuje mi tymczasowy pulpit z informacją Profil użytkownika nie został załadowany poprawnie. Próbowałem przywrócic system o miesiąc wstecz niestety bez skutku. Dalej jestem w kropce

W Twoim przypadku może chodzić o problem z Zdegradowanym Administratorem w linku podane są metody naprawy,od razu podaję link do płyty naprawczej Vista,jest to odseparowany moduł naprawczy z oryginalnej płyty DVD,nie da się z niego postawić systemu,ale można skorzystać z wyżej wymienionego modułu,pobierzesz plik zip,wypakujesz obraz iso.nagrasz na płytę i możesz postępować zgodnie z instrukcjami z pierwszego linku.Obraz płyty dobierz zgodny z architekturą Swojego systemu.Narzędzie naprawy Visty.

Zrobiłem coś zgoła odmiennego przeniosłem pliki do nowo utworzonego konta o prawach administratora i stare uszkodzone konto usunołem a wraz z nim "zakładki z opery, całą pocztę itd itp.