Vista Basic + Esprimo Mobile = Błąd

Witam, mam problem z instalacja systemu Windows Vista Basic. Laptop został zakupiony w Media Markt jest nowy i na gwarancji. Dostałem do niego dwie płyty DVD, na jeden z nich jest system operacyjny Windows Vista Basic SP1 przeznaczony jak jest napisane na DVD “For Distribution only with a new fujitsu siemens computers PC” czyli dla nowych komputerów fujitsu siemens. Podczas nagrywania płyty CD, laptop nagle się wyłączył (prawdopodobnie brakło zasilania) od tamtej pory przy uruchamianiu go pojawia się okno z wyborem opcji aby uruchomić system normalnie lub naprawić istniejące błędy. Gdy wybieram opcję aby uruchomić normalnie to wyskakuje niebieskie okno z białymi literami, pisze tam co zawsze (czyli jeśli błąd będzie się powtarzał itp…) na dole ekranu "STOP: 0x0000007E (0xC0000005, 0x8CCBA773, 0x83F99BBC, 0x83F998B8), lecz gdy wybiorę drugą opcję komputer się uruchamia ponownie. Postanowiłem więc, przeinstalować system, lecz gdy wkładam w/w płytkę DVD z systemem VISTA BASIC, wyskakuje okienko z napisałem “Press any key for boot CD/DVD” po naciśnięciu pojawia się pasek postępu z napisałem “Windows loading files”, gdy pasek załaduje się do końca znów wyskakuje to niebieskie okienko z tym samym błędem. Próbowałem z Windowsem XP lecz wszystko chodzi ok. Nie jest to mój komputer dostałem go do naprawy i na prawdę nie mam pojęcia co to może być. Dysk jest SATA 160 GB widziany w biosie. Komputer to Fujitsu Siemens Esprimo Moblie. Bardzo proszę o pomoc.