Vista basic miks stereo i mikrofon jak włączyć jednocześnie?

Witam,

Czy ktoś wie jak włączyć miks stereo i mikrofon aby działały jednocześnie? Mam Viste basic. Mam program CamStudio i chciałbym nim nagrywać to co dzieje się na pulpicie razem z dźwiękami jakie wychodzą z głośnika oraz dźwiękiem z mikrofonu. Jak włączam miks stereo to wyłącza mikrofon i nie wiem jak włączyć obie funkcje jednocześnie?

Dzięki za pomoc i wyjaśnienie

pozdrawiam

zadra , Na tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Dostosuj swojego posta do tej zasady.

Co Ty chcesz wykombinować, uruchamiasz Camtasia i nagrywasz i obraz i dźwięk.

chce nagrywać wideo rozmowy na skype. Używam bezpłatnego CamStudio i ten program ma do wyboru źródło dźwięku i albo nagrywa tylko to co ja mówię do mikrofonu albo to co leci z głośników czyli to co mówi rozmówca gdy włączę miks stereo, więc jak to wszystko połączyć? interesują mnie tylko bezpłatne programy i jak najprostsze w obsłudze.

Wyciszenie mikrofonu masz wyłączone w systemowej regulacji głośności (w odtwarzaniu)?

nie bardzo rozumiem o co pytasz. Natomiast jeśli kliknę PPM na głośnik i wybiorę urządzenia do odtwarzania później głośniki>właściwości>poziomy to mam regulację głośności głośników, wejście liniowe, dźwięki PC i nic więcej. Widziałem na Youtube jak włączyć miks stereo i mikrofon ale to jest po angielsku a u mnie krucho z tym językiem więc nie zrozumiałem o co chodzi. Potrzebuję nagrywać rozmowy głosowe i wideo ze skype i pomyślałem, że mogę do tego użyć CamStudio bo jest darmowy ale nie wiem jak nagrać dźwięk rozmówcy bo to co ja mówię nagrywa się przez mikrofon razem z obrazem. Jeśli jest jakiś darmowy program do nagrywania rozmów to chętnie z niego skorzystam i można będzie zamknąć ten wątek.

dzieki

Dodane 07.12.2009 (Pn) 13:45

już działa. Nie wiem co się stało :slight_smile: ale nagrywa dźwięk z mikrofonu i to co leci w głośnikach więc można temat zamknąć.

dzięki za pomoc