Vista, błąd Rundl32!

Witam wszystkich, ja mam taki problem z windowsem np. jak chcę w personalizacjach otoworzyć opcje wygaszacz ekranu to wuskakuje mi błąd “program proces hosta systemu Windows (Rundl32) przestał działać”. Tak samo się dzieje jak chcę włączyć Menedżer urządzeń i w tedy wyskakuje mi błąd “program Microsoft Management Console przestał działać”, dodam jeszcze że przedtem było wszystko OK, aż do momentu kiedy chciałem zmienić stylizacje Visty poprzez VistaGlazz. Co mam robić że by Vista działała mi jak wcześniej??? Dodam jeszcze że nie moge otworzyć poczty systemu windows~ !!

Spróbuj wykorzystać Przywracanie systemu, ewentualnie najpierw można spróbować odinstalować ten program aby potem po przywracaniu nie było śmieci. Przywracanie systemu dostępne jest w Start - Akcesoria - Narzędzia systemowe.

Odinstaluj program, przeczyść system CCleaner’em i przywróć do momentu sprzed instalacji.

Pozdrawiam :wink:

Scarface ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif