Vista blokuje strony w IE,Opera,Mozilla


(Prni) #1

Uzywam Vista Ultimate i pojawił mi sie problem z otwieraniem niektórych stron. Jak chce wejść na stronke to przeglądarki (IE,OPERA,Mozilla) zachowują sie jakby dana stronka nie istniała (wyskakuje komunikat ze dana strona nie istnieje itp.). Myslałem ze to chodzi o kontrole rodzicielską bo prawie wszystkie stronki o tematyce erotycznej jakby nie istniały, ale sprawdziłem nic takiego nmiejest włączone. Problem na dodatek występuje z róznymi stronami np. przy próbie wejscia na grupy dyskusyjne Google, stronka startowa mozilla ten sam problem, lbo chocby na http://www.poczta.wp.pl (ale udało mi sie ewejsc na poczte gry weszłen na portal wp a stamtąd kliknołem na poczte - inaczej sie nie dało), również na niektóre wątki tego Forum pojawia sie taki sam błąd, a inne otwierają si bez problemów.

Przeskanowałem komp Avastem pod kątem wirusów i Spy Sweeper'em nic nic wykryły.

Wiem ze to coś z Vistą bo jak uruchamim kompa pod Linuxem to wszystko chodzi normalnie.

Proszę o jakąś pomoc bo pierwszy raz cos takiego mi sie zdaza.


(Briho) #2

Nie potwierdzę, że to wina Visty, bo u mnie wszystko działa w porządku. Na pocztę WP loguję się bezproblemowo. Musisz poszukać przyczyny gdzie indziej. Może firewall blokuje Ci dostęp do stron?


(Prni) #3

Być może to nie wina Visty, ale to się zdarza nawet przy wyłączonym firewallu. Właśnie blokowały mi się w Operze wszystkie strony na portalu interia.pl. Pozostaje mi chyba reinstalacja visty.