Vista Blue Screen, zawieszki przy uruchamianiu

Witam

Tak jak w tytule, mam dość spory problem z Vistą. Zacznę od tego że system ten był postawiony jakoś w marcu tego roku. Konfiguracja sprzentowa:

Windows Vista Buisness 64 bity

Intel Pentium D 3 GHz

2 GB RAM

Karta Graficzna: nVidia GeForce 7600 GT

Płyta główna Abit P965 Express Chipset

Cały problem:

  1. Początkowo system podczas uruchamiania dochodził do momentu w którym powinno pokazac się logo a następnie panel logowania. Jednak nie dochodziło do tego, jedynie pojawiał się kursor na czarnym tle.

  2. Tryb awaryjny nie dał się uruchomić, stawało na tym samym.

  3. Włożyłem więc płytę instalacyjną Visty, wybrałem opcje “Napraw komputer”, po wyszukaniu błędów system nie znalazł żadnego rozwiązania, odsyłał do strony internetowej.

  4. Przywróciłem więc system do stanu z dnia wczorajszego, gdy jeszcze wszystko było dobrze.

  5. Uruchamiam ponownie, pojawia się logo, ekran “Zapraszamy”, i stop, zawieszenie.

  6. Jeszcze jedno uruchomienie ponownie, już doszło do pulpitu ale znowu system się zawiesza (nie dalej jak po 20 sekundach od pojawienia się pulpitu)

  7. tak jak w punkcie 6 tyle że zamiast zawisu, odrazu blue screen.

  8. próba jeszcze jednego uruchomienia normalnego skończyła się jak powyżej, teraz siedze w Trybie Awaryjnym.

Najlepsze jest to że jeszcze rano komp chodził normalnie, nic sie nie działo.

Moje przypuszczenia?

>>Windows Update! >> Rano system ściągał aktualizacje, zainstalował je, polecił mi zrestartować kompa ale kazałem mu odłożyć to na jakieś 2 godzinki. Po tym czasie wyłączyłem komputer.

Ponowne włączenie właśnie zaskutkowało pkt. 1, 2, 3 itp.

Blue Screen:

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6000.2.0.0.256.6

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: c2

BCP1: 0000000000000007

BCP2: 000000000000113D

BCP3: 0000000004050001

BCP4: FFFFFA80051CD480

OS Version: 6_0_6000

Service Pack: 0_0

Product: 256_1

Pliki pomagające opisać problem:

C:\Windows\Minidump\Mini111407-01.dmp

C:\Users\Dariusz\AppData\Local\Temp\WER-68218-0.sysdata.xml

C:\Users\Dariusz\AppData\Local\Temp\WER2352.tmp.version.txt

Pozdrawiam i proszę o pomoc :frowning: