Vista Capable

Przymierzam sie do kupna Visty Ultimate, a moj sprzet to Laptop: Compaq Presario V5115EU, AMD Turion64 1,8Ghz,1024 ram-u ATI Radeon x200 series 128mb,dysk 60Gb. Mam co prawda logo: windows vista capable ale czy pojdzie wersja ultimate? Czy nie bedzie zadnych problemow podczas instalacji? czy jest jakis sposob zeby to sprawdzic? Na tescie na stronie ATI: Are You Vista ready? wychodzi wynik: BETTR na microsoft: Vista upgrade advisor wypada ze mam konfiguracje na home premium.Licze sie z tym ze aero moze nie hulac,ale czy system zainstaluje sie bezproblemowo? Czy ktos instalowal viste ultimate na podobnej konfiguracji? Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje.

Śmiało możesz instalować. I nie patrz na:

i inne cuda.

Ja mam zainstalowana viste ultimate na HP dv2036ea działa bardzo dobrze, jest szybki, nie sprawia żadnych problemów/ Co do twojej grafiki to nie będziesz sie cieszył interfejsem Aero Glass, karta jest niestety za słaba.

pozatym naj Vistamen napisał ściągnij program Vista upgrade advisor on ci powie czy vista wystartuje na twoim laptopie, co będzie obsługiwane a co nie.

system śmiało Ci pujdzie.

Vistamen napisał żeby :

:stuck_out_tongue:

Bo ten program nie działa jak należy :stuck_out_tongue: