Vista chyba jakas kpina

“technoolgia idzie do przodu,nie można zostawać przy starym sprzęcie”…

bla bla bla…

a skąd czerpać na to pieniądze ?? wole wydać 50 groszy na płyte i nagrać sobie jakąś dystrybucje która będzie u mnie płynnie chodzić i stabilnie a nie wydać 500zł na windowsa :shock: ,TO MS NAKRĘCA LUDZI DO KUPAWANIA NOWEGO SPRZĘTU.Mój komp ma 6 lat i dopuki będzie wsparcie dla UBUNTU to będe z niego korzystał,chyba że nie będe miał co zrobić z pieniędzmi,lub będe potrzebował lepszy sprzęt to kupie sobie nowego kompa i do tego Viste,nie będe zbytnio krytykował ponieważ nie używałem jej i tylko znam opienię i recenzje wyczytane z neta.

Zgadzam się,sam miałem zainstalowanego beryla i od tego sześcianu nie dobrze mi się robił :stuck_out_tongue: do zabawy są fajne takie rzeczy,ale w praktyce nie przydaje mi się w ogóle.

Bajerki mogą świadczyć o tym że może być system operacyjny który może mieć różne bajerki jednocześnie nie obciążając tak systemu jak Vista.

Zgadzam sie z wieloma na tym forum…vista jest dla przeciętnego zjadacza chleba niepotrzebnym bajerem…myśle że tym którzy korzystają z kompa po to żepy się “ponapażać” w najnowsze gry to vista nie na ręke… sam siedze na xp i myśle że on niczego sobie