Vista dla HP - skąd pobrać


(Pbk24) #1

Mam taki problem

Po przesunięciu partycji programem Gpartet na laptopie HP, system Vista (64 bit) już nie wstał. Partycja recovery też nie działa. Zamówiłem w HP płyty instalacyjne Visty i okazało się, że one też nie działają (wyskakują jakieś błędy o braku winlogon.dll) - nie chcę już dzwonić do HP bo to nie ma sensu.

i Tu moje pytanie ? Skąd mogę pobrać Vistę 64 bit do laptopa HP (licencję i klucz aktywacyjny mam, tylko nie mam nośnika).

trochę mnie to wkurza, bo za Vistę zapłaciłem, a systemu nie mam (a dokładnie mam Win 7 kupiony w Vobis)


(pamix) #2

Pożycz sobie nośnik jesli ktos z twoich znajomych takowy posiada. jesli nie to zadzwoń do HP i zapytaj czy jest mozliwość wysłania nośnika z systemem.


(Krzkaczor) #3

Mialem bardzo podobną sytuację. Recovery zawiodło, płyty z wypalonym obrazem również. Zadzwoniłem do HP i przysłali płytki które raz na kilka razy działają... Spróbuj ponownie może teraz zadziała, serio :slight_smile:


(Łukash) #4

Może...

http://www.howtogeek.com/howto/windows- ... partition/

http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/ ... a-systemu/


(Luc3k) #5

Można znaleźć dobry obraz Visty, który nie był crackowany i bez żadnych ingerencji (oryginalny od MS). Też tak robiłem, ponieważ mój obraz Visty, który mam z laptopem jest tragiczny (pełno w nim zbędnego, niepotrzebnego softu). Pobrałem taki obraz z wiadomej strony (nie mogę Ci podać adresu, ze względu na regulamin forum), zainstalowałem ze swoim kluczem i jestem zadowolony.