Vista, drugie tlo?

Witam, problem z systemem Vista, otoz podczas ogladania filmu na Allplayer’ze zminimalizowalem do paska zadan i wyskoczylo mi czarne tlo?! Jeste to jakby 2 tlo pulpitu, nie widac invervideo jak chce cos zaznaczyc, ale prawy przycisk myszki mi dziala na nim. Jest to druga warstwa, zmienialem normalnie kolor tego tla, obrazka nie moge wrzucic jako tapety, prosciej mowiac jest to jakby druga warstwa, gdy wchodze na pulpit przez moj komputer ikony i wszystkie skroty sa. Pytanie do was czy ktos spotkal sie juz z czyms takim i wie jak to usunac drugie tlo? Z gory dziekuje.

Nie włączyłeś przypadkiem w Allplayerze wyświetlania obrazu Video w (nie pamiętam dokładnej nazwy, podaje “na czuja”) Desktop Mode. W tym trybie obraz wideo jest właśnie wyświetlany jako coś w rodzaju ruchomej tapety. Czyli widać pasek zadań i ikony a jako tło pulpitu jest wyświetlany film. W XP ten tryb działa w większości wypadków poprawnie, być może Allplayer nie jest do końca kompatybilny z Vista.

No akurat to nie to znalazlem problem dzis z rana, otorz w viscie mozna wylaczyc ikony na pulpicie i znika tapeta + ikony + inversvideo, dzial tylko prawy przycisk myszy i przez przypadek to zauwazylem, ze mozna wylaczyc ikony :glupek2: :sciana: :sciana: , a dlaczego tak sie stalo po zminimalizowaniu allplayera to nie mam pojecia. Ale dziekuje za rade ;). pozdro