Vista-Duuuży problem z portami

Witam, mam problem z portami(tak mi się przynajmniej wydaje), no więc mam laptopa z windowsem Vista oraz komp. stacjonarny z win XP, oba podłączone do routera Robotics 9003 który łączy się bezpośrednio z netem, internet na stacjonarnym chodzi bez problemu jednak na notebooku takie programy jak bittorrent,p2p(bearshare),skype,gg czy chociażby nod32 nie mogą połączyć się z internetem. Przekierowywałem już port na routerze bearshare’a na swoje IP dodawałem do wyjątków w zaporze systemu windows którą tak i tak wyłączyłem, nie posiadam żadnego programowego firewalla mimo to programy te nie nawiązują połączenia chociaż przeglądarka chodzi prawidłowo i wyświetla strony(oczywiście nie korzystam z tych samych portów jednocześnie na dwóch komputerach). Skończyły mi się już pomysły na to co z tym zrobić, może ktoś coś doradzi??? :?: :?: :?:

A PC stacjonarny, łączy się przez RJ-45 czy też WiFi? Jeśli po kablu, to spróbuj jeszcze zmienić kanał na routerze, czasem to pomaga, możesz również spróbować czyszczenia :arrow: CCleaner’em. Jeśli chodzi o same porty to Ci nie pomogę, bo sam nie wiem co może z nimi być, inni pomogą :slight_smile:

Pozdrawia :wink:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.