Vista en a instalacja IE8 pl

Witam!

Czy na viscie z jezykiem angielskim da rade zainstalowac IE8 w jezyku polskim?

Instalowalem IE8 i nie ma tam wyboru jezyka, pobrałem IE8 Pl a i tak zainstalował sie angielski język.

jest na to jakaś rada?

może to jest spowodowane tym ze masz Viste po angielsku. sprobój zainstalować MUI z językiem polskim dla Twojej Visty. myślę, że potem IE powinien być po polsku.

Wersja angielska systemu=angielska wersja Internet Explorer 8.Każda wersja językowa oprogramowania firmy Microsoft Corporation musi zgadzać się z wersją językową systemu.Legalnie zmienić język wolno tylko w wersjach Business oraz Ultimate,w innych wersjach licencja na to nie zezwala.

Dokładnie ultimate lub buissnes. Sam wczoraj instalowalem ultimate 32 bit i na stronie win update jest możliwość pobrania języka polskiego i zmiany całego win na polski. W innych wersjach zapomnij. Choć ja instalowałem IE8 PL na wersje eng i IE byl po polsku :slight_smile: tylko , że ja podczas instalacji wybrałem kraj pochodzenia Polska i układ klawiatury polski programisty więc może dlatego był PL

a ja osobiście instalowałem u kolegi na Viście Home Premium język polski wiec wiem, że się da takie coś zrobić

nikt nie powiedział,że się nieda,tylko że legalnie można tylko na Business oraz Ultimate,na innych wersjach jest to nielegalne i w takim przypadku licencja zostaje złamana.

aha to spoko :slight_smile: nie mój komputer więc licencja mnie nie obchodziła :stuck_out_tongue:

Ja posiadam viste Business, i nie można tam zmienić języka, może cos zle robie? Nie chcę zmienać języka w całym systemie tylko w IE8

niestety to niemożliwe,gdyż wersja oprogramowania MS musi się zgadzać z wersją językową systemu,żeby zmienić język systemu musisz pobrać pakiet MUI z stron MS

A masz może link do tego MUI?

To będzie wtedy w pełni legalne?

powinno być dostępne z poziomu Windows/Microsoft Update,powtarzam że w wersji Business i Ultimate jest to legalne,i pozwala na to licencja,pisze o tym na jakiejś stronie MS

Własnie w Windows/Microsoft Update nie jest dotepna

wyczytałem że tylo wersja " Windows Vista Ultimate i Windows Vista Enterprise jest możliwa zmiana języka"

nic nie pisało o business to nie wiem.

w wersji Business też na 100 % jest,szukam tej strony z MS gdzie o tym pisali ale nie potrafie znaleść,najlepiej napisz do pomocy technicznej ms

jak nie mozesz znalezc to proponuj google i tam wpisac MUI for Vista i znajdzie się odpowiedni plik. by zainstalowac MUI potrzebujesz takze programu vistalizator ktorym wgrasz ten jezyk polski :slight_smile:

Znalazłem to na stronach Microsoftu, z tego wynika że dla wersji Business nie można legalnie wgrać MUI

“Dodatek Multilingual User Interface Pack (MUI) do systemu Windows Vista.‌ Dodatek MUI do systemu Windows Vista zawiera przetłumaczoną wersję większości interfejsu użytkownika. Dodatki MUI wymagają licencji użytkownika i są dostępne tylko dla systemów Windows Vista Ultimate i Windows Vista Enterprise. Jeśli korzystasz z systemu Windows Vista Ultimate, możesz pobrać dodatki MUI przy użyciu usługi Windows Update. Jeśli korzystasz z systemu Windows Vista Enterprise, skontaktuj się z administratorem systemu w celu uzyskania informacji o instalowaniu dodatkowych języków.”

tu link do tego

http://windowshelp.microsoft.com/Window … c1045.mspx

Spróbuj takiej sztuczki :

viewtopic.php?f=7&t=321550#p2114848

Ale ja naprawdę wyczytałem gdzieś na stronach MS,że w Business też można