Vista - gdzie są pliki

Witam

Mam zainstalowany system na dysku C po sprawdzeniu pojemności poszczególnych folderów na tym dysku wyszło że zajmuja one łącznie z Vistą ok.20Gb, natomiast klikając prawym klawiszem na dysk C i wchodząc we właściwości widzę że mam ponad 30Gb zajętego dysku czy mam jakies pliki ukryte? Skąd ta różnica. Dodam że po zakupie lapka miałem osadzony system na C , później zainstalowałem Aresa i pliki ściągały się do folderu na C. Jednak że chciałem aby pliki ściągały sie na inny dysk ,załozyłem więc inny folder na D.

Zaobserwowałem dziwną sprawę że pliki były na D a miejsca mi ubywało na C. Dziwna sprawa. Mam nadzieję że moje wypociny sa zrozumiałe.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Pozostałe miejsce najpewniej zajmuje przywracanie systemu,plik hibernacji i plik wymiany.Te wszystkie pliki są ukryte.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Witam

Rzuciłem okiem na regulamin “Jak mądrze zadawać pytania”, wymagania co do przecinków , ortografii itp . uważam za conajmniej dziwne tzn. ważne jest aby nie robić błędów pisać zgodnie z zasadami ale bez przesady.

Chyba przez brak przecinka , błąd ort. lub temat napisany nie po myśli administratora nie zmienia sensu pytania?

Ale Admin rządzi więc mój temat może zostać usunięty. Chaotyczne pisanie moze również świadczyć o desperacji osoby która nie może znaleść rozwiązania i szuka pomocy np. na tym forum.

Ale widzę , że dla Admina najważniejsze są przecinki (wstawiłem ich kilka), a nie pomoc.

Pozdrawiam