Vista Home Basic 32bity Problem z nagrywarka

Laptop hp compaq presario c700.chodzi o nagrywarkę TS-L632N.Od nowości są z nią problemy.Nie widzi plików które sama nagrywa.A po jakimś czasie znowu je widzi.Czasem jest tak,że nie widzi nowej plyty a jeśli wrzucę ją po jakimś czasie to ją widzi.Często jak wrzucę plytę to mileli nią ale nie startuje.Jaka może być przyczyna?Wydaje mi się,że przerywa któras taśma lącząca szufladkę z plytą glówną lub sam laser.Ale nie jestem pewny tego na 100%.Laptop jest na gwarancij.

To oddaj do serewisu i po klopocie. Nagrywarka jest uskodzona i sam z tym nic nie zrobisz.

Na 100% jest uszkodzona nagrywarka?Bo przyglądalem się taśmie lączącej szufladke z plytą glówna i widać na niej dość poważne zalamanie w kształcie pólkola(jakby byla dość mocno dociśnieta do czegoś ostrego).A gdybym chcial kupic taką nagrywarkę to jaka jest jej cena?A co do gwarancij to chcialem oddac w sklepie tego laptopa ale facet stwierdził,że to wina programu w ktorym nagrywam plyty.

wrzuć inny program i sprawdź. A potem idź do sklepu i udowodnij, że to nie to. Jeśli chodzi o taśmę to załamanie to jest naturalnie wymuszone przez budowę szuflady i występuje w każdym urządzeniu.

Nie grzeb sam dopóki laptop jest na gwarancji. A skoro klient twierdzi, że sprzęt jest uszkodzony to za@#%nym obowiązkiem serwisu/sklepu jest go przyjąć, choćby w celu przetestowania.

Idź i upieraj się, że jest zepsuty - to jest twoje niezbywalne prawo!

Ok.Dziekuję.A co do programów to próbowałem na czterech różnych programach i nic to nie dalo.Dam go do serwisu.Temat zamknięty.

Tak myślałem, dlatego napisałem od razu:

:smiley: