Vista home basic czy premium,aero, rozpoznawanie mowy

(Adam322) #1

Witam,

Mam parę pytań:

Vista Home Basic czy Premium?

Słyszałem że w systemie Windows Vista Home Basic można włączyć infers aero poprze zmiane odpowiednie go kluczu czy to prawda?

Rozpoznawanie mowy:

Działa ono we wszystkich wersjach Windows Vista ale tylko angielskich nie da się go włączyć w wersji polskiej?

za odpowiedzi z góry dziękuje :smiley:

adison123

(Marcinch7) #2
  1. Tak da się, proszę :

1. Angielskie MUI : viewtopic.php?f=7&t=250343 tylko do Visty Ultimate

(Łukasz14) #3

adison123 , TU masz porównanie wersji Visty, a co do rozpoznawania mowy jest tylko w Viście Ultimate i działa z językiem Angielskim :stuck_out_tongue:

(Morphdreamer) #4

Zależy czy stać Cię na Premium.

http://www.tweaks.pl/czytaj,aero_glass_ ... c,510.html

(Adam322) #5

dzięki za info :stuck_out_tongue:

szkoda :frowning:

(Łukasz14) #6

adison123 , ale zawsze możesz sobie zamówić wersję ulimate za 30 zł na rok :wink:

PS. Te rozpoznawanie mowy jest lipne testowałem przez tydzień i jest do bani :stuck_out_tongue:

(Adam322) #7

jeszcze jedno pytanko jeżeli zakupie wersje angielską dajmy na to Home Basic to przy rozpoznawaniu mowy będe miał tylko do wyboru język angielski czy może też francuski, hiszpański...

(Marcinch7) #8

Właśnie, że nie może :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Łukasz14) #9

adison123 , rozpoznawanie mowy jest tylko w Viście Ultimate :stuck_out_tongue:

(Adam322) #10

ostanie pytanie

po co produkowali inne wersje Visty zamiast wydać tylko Ultimate :stuck_out_tongue: ?

(Morphdreamer) #11

A widziałeś jej cenę?

(Adam322) #12

widziałem, widziałem no tania nie jest ale wiesz ja ceny nie wymyśliłem.

trudno kupie chyba Basic eng

(Łukasz14) #13

adison123 , zakup sobie Vistę na rok za 3 dyszki :stuck_out_tongue:

U góry dałem linka :wink:

adison123 , a po co Ci wersja eng? :stuck_out_tongue:

(Kubakuderski) #14

lapsza home premium, a niewiele droższa.....polecam....aha na hb nie włączysz aero w pełni...nie będzie przeźroczystości i pare małych innych rzeczy..

(Marius G) #15

Popieram na allegro.pl masz różnice 20 zł, ale gier ani skomplikowanych programów na Home Basic nie uruchomisz. Bierz Home Premium

(Kubakuderski) #16
ale gier ani skomplikowanych programów na Home Basic nie uruchomisz.

mógłbyć rozwinąć bardziej swoją myśl??

(Adam322) #17

Jutro może kupie jak tak mówicie że premium to premium troche różnica w cenie jest ale może aero to wynagrodzi :smiley:

(Kubakuderski) #18

jeszcze galeria fotografi systemu windows jest...,a ona całkiem niezła jest...

(Adam322) #19

pytam się tylko z ciekawości nie wiem może już próbowałeś to zrobić i coś tam nie działa pisałeś:

http://vista.pl/porady/144_jak_wlaczyc_efekt_aero_na_windows_vista_home_basic_.html

a tu pisze że chyba wszystko dział

(Kubakuderski) #20

tylko to nie jest w pełni aero, bo nie ma przeźroczytości i np. nie działa dreamscene( ale jego instalowanie jest już chyba nielegalne nie na ultimate)