Vista home basic czy premium,aero, rozpoznawanie mowy

Witam,

Mam parę pytań:

Vista Home Basic czy Premium?

Słyszałem że w systemie Windows Vista Home Basic można włączyć infers aero poprze zmiane odpowiednie go kluczu czy to prawda?

Rozpoznawanie mowy:

Działa ono we wszystkich wersjach Windows Vista ale tylko angielskich nie da się go włączyć w wersji polskiej?

za odpowiedzi z góry dziękuje :smiley:

adison123

  1. Tak da się, proszę :
  1. Angielskie MUI : viewtopic.php?f=7&t=250343 tylko do Visty Ultimate

adison123 , TU masz porównanie wersji Visty, a co do rozpoznawania mowy jest tylko w Viście Ultimate i działa z językiem Angielskim :stuck_out_tongue:

Zależy czy stać Cię na Premium.

http://www.tweaks.pl/czytaj,aero_glass_ … c,510.html

dzięki za info :stuck_out_tongue:

szkoda :frowning:

adison123 , ale zawsze możesz sobie zamówić wersję ulimate za 30 zł na rok :wink:

PS. Te rozpoznawanie mowy jest lipne testowałem przez tydzień i jest do bani :stuck_out_tongue:

jeszcze jedno pytanko jeżeli zakupie wersje angielską dajmy na to Home Basic to przy rozpoznawaniu mowy będe miał tylko do wyboru język angielski czy może też francuski, hiszpański…

Właśnie, że nie może :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

adison123 , rozpoznawanie mowy jest tylko w Viście Ultimate :stuck_out_tongue:

ostanie pytanie

po co produkowali inne wersje Visty zamiast wydać tylko Ultimate :stuck_out_tongue: ?

A widziałeś jej cenę?

widziałem, widziałem no tania nie jest ale wiesz ja ceny nie wymyśliłem.

trudno kupie chyba Basic eng

adison123 , zakup sobie Vistę na rok za 3 dyszki :stuck_out_tongue:

U góry dałem linka :wink:

adison123 , a po co Ci wersja eng? :stuck_out_tongue:

lapsza home premium, a niewiele droższa…polecam…aha na hb nie włączysz aero w pełni…nie będzie przeźroczystości i pare małych innych rzeczy…

Popieram na allegro.pl masz różnice 20 zł, ale gier ani skomplikowanych programów na Home Basic nie uruchomisz. Bierz Home Premium

ale gier ani skomplikowanych programów na Home Basic nie uruchomisz.

mógłbyć rozwinąć bardziej swoją myśl??

Jutro może kupie jak tak mówicie że premium to premium troche różnica w cenie jest ale może aero to wynagrodzi :smiley:

jeszcze galeria fotografi systemu windows jest…,a ona całkiem niezła jest…

pytam się tylko z ciekawości nie wiem może już próbowałeś to zrobić i coś tam nie działa pisałeś:

http://vista.pl/porady/144_jak_wlaczyc_efekt_aero_na_windows_vista_home_basic_.html

a tu pisze że chyba wszystko dział

tylko to nie jest w pełni aero, bo nie ma przeźroczytości i np. nie działa dreamscene( ale jego instalowanie jest już chyba nielegalne nie na ultimate)