Vista Home Basic/Premium upgrade do Business/Ultimate


(Jag Daw) #1

A czy jest jakaś opcja żeby Vistę Basic czy Premium upgradować do Business lub Ultimate? Jakie elementy zawierają Vista Business lub Ultimate w stosunku do niższych. Można w ogóle doinstalować coś tam i uzyskać funkcjonalność tych wyższych wersji? Przez 'coś tam' mam na myśli elemety systemowe Business lub Ultimate. Oczywiście aktualizacje czy nazwa systemu byłyby jak dla Home Basic/Premium, ale niektóre programy, zwłasza profesionalne, duże pakiety, wymagają tych wyższych wersji Visty. Mam na myśli, coś jakby pod XP doinstalować NET Framework 3.5, bo tego wymagają niektóre programy.


(klemensior15) #2

Tu masz na temat edycji Visty. Co do upgradu nie wiem. Może ktoś inny będzie wiedział.


(hevet) #3

http://www.microsoft.com/poland/windows ... rview.mspx


(Jag Daw) #4

Ok, spoko, dzięki za linki. Hevet , a czy wersje językowe mają znaczenie. Jak mam Home Basic wersję niemiecką to czy mogę uaktualniać do wyższej wersji polskiej?

-- Dodane 09.07.2009 (Cz) 20:43 --

Już pomijając, że ceny uaktualnień pewnie nie są dużo niższe od cen tych wersji, do których się uaktualnia.


(Dudus834) #5

Do wersji Polskiej niestety nie będziesz mógl uaktualnić tylko do wersji niemieckiej systemu Windows Vista.


(Semtex) #6

Jeżeli uaktualnisz do Ultimate to przysługuje ci zmiana języka przez WU.Czyli będzie po Polsku.Co do Visty to możesz wysłać zapytanie do Microsoft.pl o możliwości przesiadki na wyższą wersję wraz ze zmianą języka,myślę że nie będą robić problemów,w końcu dajesz im na "chleb".

Moja rada jest jednak inna:poczekaj na "7".Lepiej na tym wyjdziesz a koszty mogą się ostatecznie okazać niższe niż koszty przesiadki na Viste.