Vista home basic problem

A więc mam płytke z Vistą home basic po polsku gdy przejdzie w tryb bootowania nie ma już języka polskiego tylko jest już angielski… więc w czym tkwi problem i czy da się jakoś to naprawić aby było po polsku? (Przedtem był po polsku tylko zrobiłem formata…)

Na samym początku jest po angielsku, później będzie już PL.

ciekawa odpowiedz najpierw po angielsku a pozniej po polski . . . jest na odwrót. Wkładam płyte z systemem okazuje sie że jest j.polski pozniej gdy sie zresetuje wejdzie w tryb bootowania Nagle jest tylko do wybrania j.angielski … na początku 1 uruchomienie systemu było wszystko cacy i j.polski i niemiecki i angielski a teraz tylko angielski … niestety nawet nie ma uaktualnien aby spolszczyc ten system… prosze o dalsza pomoc gdyz to bradzo wazne dla mnie …

Ja mam oryginał Home Premium PL.

Jak zaczynałem pierwszy raz instalować to pierwsze napisy były angielskie.

“Press any key to boot form CD or DVD…”

“Windows is loading files…”

Lecz jak wchodzi już tryb graficzny już jest po polsku i wszystko jest OK.

Myślałem że miałeś tak samo.

Jeśli jednak nie masz do wyboru polskiego języka - tzn. że twoja Vista nie jest PL - tak mi się wydaje.

jak nie po polsku … jest po polsku bo nawet na płycie pisze że jest po polsku…

No to jak wytłumaczyć że nie masz języka polskiego?

dzwoniłem do serwisu acer i powiedzieli mi że płyta recorvery kosztuje 150zł albo naprawa tego 300zł chociaż że mam gwarancję to i tak bym musiał płacić więc pytanie gdzie taką płytke kupić taniej lub ściągnąć i wypalić na płyte DVD lub CD

samelas Nie ma możliwości ściągnięcia, więc masz dwie możliwości:

Albo kupić ta płytkę za 150zł albo męczyć sie po angielsku… :slight_smile:

noż *****… co ja mam teraz zrobić ;/ Stary mnie zatłucze szukajcie jeszcze jakiegoś wyjścia

Daruj sobie tak ordynarne zwroty - Forum to nie kloaka. :?

Agaton