Vista Home szybsza od Visty Unlimate?

Czy Vista Home jest szybsza od Visty Unlimate? Planuje ją zainstalować i nie wiem, która lepiej będzie mi chodziła. Wiem, że Home jest wersją uboższą, ale jej wymagania są o połowe mniejsze…

PzDr

Vista Home Premium i Ultimate mają takie same wymagania :!:

Miałem zainstalowane oba systemy i różnicy w szybkości działania nie ma, a jeśli nawet jest to tak minimalna, że nie da się tego wychwycić.

W sumie może być bo ma Home mniej tych bajerów:)

I co z tego że ma mniej bajerów ?

Nie znasz się to nie gadaj głupot.

Vista ma tylko różne odmiany, a wymagania te same :x :lol:

hmm

zatem wyjasnij mi mala taka rzecz mala. Jak kupowalem Laptopa to patrzalem na te slabsze wiadomo kasa. Zatem czemu w niektorych przypadkach byla vista basic a w niektorych premium? Mnie sie wydawalo ze mialy rozne skladniki (typu pamiec grafa). Zatem to co mowisz totalnie mi miesza… bo przeciez by mogli na tych slabszych tez premium walic…

Czy zatem cos zle rozumiem?

Chodzi jedynie o grafikę i o bity… Tylko Vista Home Basic i Vista Starter mają mniejsze wymagania od pozostałych. Vista HB jest produkowana w dla starszych komputerów, zżera mniej ramu i nie wymaga wypasionego elementu graficznego. A funkcje ma takie same jak Vista HP. Zrozumiano? Teraz idąc dalej Vista Starter to produkt dla krajów trzeciego świata, murzynów i etiopczyków i innych takich, wiecie o co chodzi… Nie będzie ona dostępna w wersji x64, tylko x32, bo nie ma potrzeby, żeby były wersje dwie, tak jak pozostałych wariantów systemów WV.

zatem jak mowilem roznice sa niewielkie ale sa.

Deunan K.

Proszę Cię , nie wypisuj bzdur na temat wersji Vista Starter jak nie masz racji.

JUz raz udowodniłem na forum właśnie przy temacie o wymagania Visty starter że nie macie racji.

Każda,. powtarzam każda edycja Windows Vista ma takie same wymagania :!:

Więc pytanie dla kogo Vista Starter ?

Po części się zgadzam , jest ona przeznaczona dla krajów 3 swiata, lecz jeśli chodzi o wymagania, ma takie same, a jest o wiele tańsza edycja, ponieważ można uruchomić bodajże tylko 3 programy naraz, ma pewne ograniczenia jeszcze, i to decyduje o tym że jest tania.

Nie masz pojecia o temacie, albo słyszałeś od kogoś jakies bzdury, to nie lepiej było najpierw sprawdzić te informacje u źródła na stronie Microsoft ?

Specjalnie dla niedowiarków przedstawiam całą prawdę o Windows Vista Starter, dlaczego jest tania, jakie ma wymagania :

Reszta informacji http://www.microsoft.com/poland/windows … fault.mspx