Vista HP 32bit + Vista Ultimate 64bit na jednym komputerze?

Witam

Mam zainstalowaną Viste HP 32bit i chce zainstalować na innym dysku Viste Ultimate 64bit i moje pytanie brzmi czy bez rzadnych problemów można mieć 2wie Visty ? nie będzie się nic sypać? chce zainstalować Viste Ultimate 64bit żeby sprawdzić jak będzie śmigać u mnie :lol:

Bez żadnych problemów można mieć dwa i więcej systemów.

thx za odpowiedź, więc zabieram się za instalowanie :lol: ciekawe czy nie będzie rzadnego konfliktu sprzętowego pod 64bit :stuck_out_tongue:

ŻADNEGO…nie powinno być… :roll:

Powiem wam, że byłem/jestem pod wrażeniem różnic wersji Vista Home Premium 32bit a Vista Ultimate 64bit:

  1. Vista HP instalowała mi się ok 40min a Ultimate zaledwie 20 min :lol:

  2. Różnica w pracy procesora na HP 32bit średnie użycie procka wynosi w spoczynku ok 40%, a na Ultimate 2% :o

  3. na Ultimate 64bit o wiele szybciej działa mój sprzęt niż na HP 32bit ( pod czas wykonywaniu kilku czynności na raz)

  4. Brak problemu z GG :mrgreen: nie wyświetla się monit o nieznanym programi :smiley: (zezwalaj, anuluj)

Nie sądziłem, że aż takie różnice będą w tych wersjach, dodam że Ultimate mam w wersji angielskiej

Czy w Vista HP 64bit również jak w Vista Ultim 64bit byłyby takie różnice które wymienił clamaran85?

to gdzie zakupiles te wersje? :smiley:

dostałem od cioci z ameryki :mrgreen: