Vista i 384Mb RAM

Chcialem sie zapytac czy prawdo jest ze Vista da sie zainstalowac juz na 384 mb ramu?i czy przy takiej ilosci da sie na niej normalnie uzytkowac?

Przeczytaj:

http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=97

Masz za mało Ram żeby Vista u Ciebie stabilnie i wydajnie pracowała.

Poza tym możesz sprawdzić czy Vista będzie chodziła na twoim komputerze tym programem:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=1991&t=47

będzie chodzić :slight_smile: jak powyłączasz wodotryski :slight_smile:

W PC formacie pisali że przy 256 ramu wyskakiwało im okienko że za mało ramu i dołożyli kośc 128 czyli razem 384 i działało im.

Ale ja nie widze sensu przechodzić na Viste jak masz tak mało ramu bo gdzie inne aplikacje? Ja sam mam kompa który uciągnie Viste ale po co mi to do szczęścia? Dla aero glass? Za dużo ramu żre.

Człowieku, najpierw radzę się zastanowić co piszesz,

Dwa, aero glass nie kożysta z ramu tylko z pamięci karty graficznej, i nie obciąża systemu, było to wałkowane wiele razy, były testy ogólnoświatowe, które wykazały że aero glass nie obciąza systemu więc nie wprowadzaj w błąd

To więc ja mam pytanie. Czy na moim kompie(w opisie) pójdzie Vista? Nie potrzebuję Aero Glass/Basic, tylko Classic.

Nie zabardzo…

Pozatym instalator włącza sie dopiero jak masz przynajmniej 512ram.

Visty setupa uruchomie może z pół roku. Wtedy [chyba] dorzucę 512 ram.

Pisałem że w PC Formacie był test i i przy 384 mb się uruchomił.

Uruchamia się już przy 375 MB :slight_smile:

Z Classiciem powinno chodzić, ale czy jest sens inwestować w Vistę bez Aero Glass?

oczywiście że nie, ale w nowe technologię i zabezpieczenia tak. Chociaż napisałem wyżej co o tym myśle.

P.S. w Faktach na TVN właśnie mówili o Windowsie Vista :slight_smile:

Ale uważam że każdy mówi że nie chce Visty i wogóle a jak się stanie bardziej popularna poczekajmy do wakacji góra rok, jak w kompach będzie standard 2 gb pamięci io C2D to tylko Vista będzie się sprzedawać z nowymi kompami a nie Xp.

Tak, chyba że ustawię Aero Basic, to i tak nie wymnienie kompa wcześniej niż za 2 lata.

Nie inwestujesz tylko w AERO GLASS. Zobacz różnice pomiędzy wersjami VISTY.

To calkowicie bez sensu ja mam 512 i raczej dokupie bo jak napisał Nemhein Vista bez Aero Glass(ktore u ciebie z pewnością nie pojdzie) jest trochę okrojona. A Aero Basic też bym, się martwił. Dokup 1 kość 512 i masz aż 896 MB :smiley: