Vista i 512 MB RAM

Faktycznie mój błąd. Pisałem szybko posta, że nawet nie zauważyłem. Po za tym na takiej konfiguracji jaką autor tematu podaje, SDRAM, to widzę, że jest to stary komputer. Daj sobie z Vistą spokój, a XP przy 512 MB będzie chodził dobrze.

wg mnie na 1 gb juz jakos tam chodzi na 2gb jakos tam ja mam 4gb i chodzi super duzo ramu mi zostaje wolnego:P

Ja na starym kompie mam 384 mb i xp dobrze działa Mam 2x256Mb ale grafa zabiera trochę bo to GF 2

Przecież dla Visty 2Gb to troszkę mało. 7 jest bardziej zoptymalizowane dla słabych Pieców.

RMK_99 - jeśli ta cyferka przy nicku to Twój rok urodzenia - lepiej się udzielaj w tematach w dziale “Na luzie” - nic mądrego nie wymyśliłeś. Vista, jeśli jest dobrze ustawiona, potrafi działać nie dobrze, ale bardzo dobrze, nawet na 1GB RAM (oczywiście nie grając w gry z pierwszych stron gazet ostatniego czasu, o tym nie ma mowy). Sam mam 2GB a zżera mi przy przeglądaniu neta+włączonym new gg+radio+aero jakieś 900MB RAM, więc nie pierdziel głupot, że 2GB to troszkę mało

Używając takich sformułowań dowodzisz ze sam nie znasz sie na rzeczy. 2GB oczywiście wystarczy, jak ktoś sie uprze to moze i być 1GB ale do gier się wtedy niezbyt nadaje.

Himmak5g - widać, że nie przeczytałeś CAŁEGO mojego posta - wyraźnie wspomniałem tam o grach. A to że starczy, też napisałem. Mój post ustosunkowałem do RMK_99.

Ja mysle ze na Viste 1GB to zbedne minimum! :wink: Alew wiem ze na moim laptopie Samsung r509 na 2GB ramu zapyla bardzo czysto. :smiley:

No bo te 2GB to tak jak mówiłem wystarczy. Jeśli bardzo chce ktoś grać na wysokich rozdziałkach to optymalnym wyborem jest 4GB ale 2 wystarczy.

Pewnie kolega ma 2gb ramu i viste postawiona od wrzesnia i wszystko mu smiga bez najmniejszego problemu,kwestia odpowiedeniej konfiguracji systemu i wszystko pieknie bedzie śmigać

No 2GB wystarcza do normalnej pracy ale jak ktoś ma 4GB to gry lepiej chodzą.

Mam w pracy Vistę na 512 MB RAM i działa całkiem nieźle. Dużo lepiej niż mój domowy XP na 4 GB. Podejrzewam że wynika to z szybkiego dysku twardego 10 000 obrotów.

Pozdrawiam