Vista i gra Metin2 problem z grafiką

Witam.

Od paru tygodni gram w Metin2. Kiedy się logowałam w Metinie grafika innych programów robiła się “brzydka”( niewyrażne rozmazane litery i ikonki folderów). Od paru dni po włączeniu komputera grafika ciągle jest brzydka i bez logowania się w Metinie. Grzebałam w ustawieniach ale nie wiem jak to naprawiać. Powiem od razu, że jestem tylko użytkownikiem kompa na poziomie włącz - wyłącz programy. :stuck_out_tongue: Ratunku :shock: pliz

Dasz radę przesłać screen/zdjęcie tej “brzydkiej” grafiki? Bo tak mi coś podpada pod spaloną pamięć na grafice…

Zmień rozdzielczość…

:roll:

zmiana rozdzielczosci nic nie daje :?

link do zrzutu ekranu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d5 … bd421.html

Zainstaluj sterowniki do karty graficznej i wtedy zmień rozdzielczość na odpowiednią dla monitora.

odpowiednie aktualne sterowniki zainstalowane. karta graficzna NVIDIA Ge Force 9300M GS

Wywal Metina i kompa przeczyść CCleanerem. Uruchom ponownie i zobacz czy pomogło.

Mi też się wydaje że to kwestia rozdzielczości. Ustaw rozdzielczość 1280x1024 bo zgaduje że masz zwykły monitor LCD.

Samo się naprawiło. Dzięki za odpowiedzi. To chyba było coś z rozdzielczością. :smiley: